RU

Клюєв назвав кількість ВІЛ-інфікованих українців

03.03.2012, 17:39
Клюєв назвав кількість ВІЛ-інфікованих українців - Фото
024a77f1e1e21baffa334dbfdb12a63a.jpg
На початку 2012 року в Україні стояли на обліку понад 120 тис. носіїв ВІЛ і 19 тис. хворих на СНІД. На думку експертів, загальна кількість хворих набагато більша. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв, повідомляє прес-служба РНБО.

За останні 25 років СНІД забрав життя майже 25 тис. українців. Що стосується туберкульозу, то його епідемія, зазначив Клюєв, не закінчилася. "Не дивлячись на те, що в останні роки кількість хворих на туберкульоз не збільшується, а рівень смертності (від цього захворювання - ред.) зменшується, епідемія туберкульозу, зареєстрована в Україну з 2005 року, продовжується", - сказав депутат, коментуючи зареєстровані в парламенті законопроекти, що стосуються співпраці України та Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Відзначимо, Кабінет міністрів вніс до ВР два законопроекти, спрямованих на державну підтримку реалізації грантів Глобального фонду. В них, зокрема,  йдеться про звільнення від ПДВ і митних зборів медпрепаратів та діагностичного обладнання, що ввозяться в рамках грантових програм.

Нагадаємо, за останні роки Україна отримала від Глобального фонду грантів на загальну суму $326 млн. У прес-службі РНБО стверджують, що гроші були направлені на "профілактику розповсюдження ВІЛ-інфекції".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини