RU

Клімадинон Ⓡ в нелегкій боротьбі з клімаксом. Відгуки p

29.07.2020, 09:00
Клімадинон Ⓡ в нелегкій боротьбі з клімаксом. Відгуки - Фото

На правах спонсорства

Після 40 років настає золотий час в житті жінки: діти виросли, кар'єра зроблена, в стосунках з коханими і близькими - повна гармонія. І навіть побутові проблеми не хвилюють так гостро, як раніше. Одне затьмарює - настання клімаксу, викликане природним згасанням функції яєчників. Про це чомусь не прийнято говорити вголос. Ілюзорний сором змушує приховувати неприємні симптоми, приймати анальгетики для усунення болю, БАДи - для оманливого самозаспокоєння, або важкі гормональні препарати для швидкого результату з серйозними побічними явищами.

Але є оптимальне рішення - рослинний негормональний лікарський препарат Клімадинон Ⓡ. Його користь доведена в ході якісних клінічних досліджень, проведених в ЄС, які відповідають всім критеріям доказової медицини, він не дає побічних явищ, а головне - не маскує, а усуває симптоми клімаксу.

Показання до застосування Клімадинону Ⓡ

Приймають Клімадинон Ⓡ для лікування вегето-судинних і психоемоційних розладів під час клімаксу, пре- і постменопаузи. Він є чудовою альтернативою гормональним препаратам, оскільки має рослинну основу. Тому не варто боятися побічних ефектів, які дають гормони - проблем із зайвою вагою та іншими тяжкими наслідками. Натуральний негормональний рослинний Клімадинон Ⓡ показав свою ефективність в лікуванні:

• припливів;
• пітливості;
• мігреней;
• розладів сну;
• дратівливості та збудливості;
• різких змін настрою;
• апатії та депресії;
• підвищеної стомлюваності;
• зниження працездатності.

Коли ці симптоми викликані менопаузою, помічником стає Клімадинон Ⓡ. Він легко справляється з делікатними проблемами жінок старших 40 років, добре переноситься і швидко вбудовується в метаболізм без побічних явищ і неприємних відчуттів.

Принцип дії і склад Клімадинона Ⓡ

Дія лікарського засобу - це не диво і не містика. Вона засноване на багаторічних дослідженнях німецької компанії Біонорика SE, яка вивчає властивості лікарських рослин для гармонізації процесів жіночого організму.

Клімадинон Ⓡ - препарат на рослинній основі. Головна діюча речовина препарату - спеціальний екстракт кореневища циміцифуги BNO 1055, який входить в рекомендацію національного консенсусу з проблем менопаузи України в якості однієї з альтернатив замісної гормональної терапії.

Секрет успішного застосування циміцифуги полягає в тому, що біологічно активні речовини, які містить екстракт цієї рослини, нормалізують обмін нейромедіаторів в центральній нервовій системі, порушений через зростаючий дефіцит естрогенів. Крім нормалізації активності вегетативної нервової системи, Клімадинон Ⓡ сприяє поліпшенню жирового обміну, метаболізму в кістковій тканині (профілактика розвитку остеопорозу), а також стану шкіри. Препарат не володіє характерними для естрогенів властивостями, а тільки допомагає організму адаптуватися до їх дефіциту.

Також відзначається вплив препарату на рівень серотоніну, який відповідає в організмі за позитивне світосприйняття. Тому жінка, яка приймає Клімадинон Ⓡ, менше схильна до депресивних станів, апатій і перепадів настрою.

Дослідження, які проводилися серед пацієнтів, що приймали Клімадинон Ⓡ, довели позитивний ефект препарату та усунення з його допомогою негативної клімактеричної симптоматики.

Клімадинон Ⓡ виготовляється за концепцією фітонірингу. Підхід гарантує максимально високу концентрацію біологічно активних компонентів в кожній дозі препарату незалежно від партії і року збору врожаю. Всі рослини вирощені в ідеальних умовах плантації, а екстракти отримані спеціально адаптованим способом для збереження своєї цінності.

Інструкція, форми випуску та дозування препарату

Препарат виробляється в Німеччині понад 80 років, в його якості не варто сумніватися. Жінки можуть вибрати одну з двох форм: краплі і драже з різним дозуванням активної речовини: 

1. Клімадинон Ⓡ випускається у формі крапель (реєстраційне свідоцтво № UA/5021/02/01 від 15/09/16) і таблеток (реєстраційне свідоцтво № UA/5021/01/01 від 03/10/16). Приймають Клімадинон Ⓡ за інструкцією два рази в день, по 30 крапель або 1 таблетці вранці та ввечері.

2. Клімадинон Ⓡ Уно випускається тільки у формі таблеток. Завдяки підвищеному вмісту активної речовини приймають таблетки рідше - один раз в день. Реєстраційне свідоцтво № UA/2541/01/01 від 03/03/15.

Купити препарат можна не виходячи з дому на сайті liki24. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

Клімадинон Ⓡ: відгуки про препарат лікарів і пацієнтів


Відгуки лікарів і пацієнтів підтверджують - Клімадинон Ⓡ таблетки або краплі - починає діяти вже через кілька тижнів після початку прийому.

Людмила Олексіївна, Київ, 46 років: «Начебто морально готувалася до наступу клімаксу, а перші його симптоми стали повною несподіванкою. Мене мучили напади жару, пітливість і дратівливість. Лікар виписав Клімадинон Ⓡ таблетки. Дуже швидко неприємні симптоми відступили. Після повного курсу забула про припливи і мігрені, стала спокійніше. Зараз планую повторити курс для закріплення результату».

Костянтин Григорович, лікар-гінеколог: «Після знайомства з цими німецькими ліками мій погляд на замісну гормональну терапію змінився. Повністю безпечний, ефективний рослинний препарат легко вирішує проблеми менопаузи без побічних ефектів. Він не провокує утворення зайвої ваги, перешкоджає розвитку новоутворень. Я часто призначаю його пацієнткам старше 40 років для лікування та попередження симптомів клімаксу».

Німецька якість для проблем після 40 років

Як переконатися в тому, що після клімаксу життя як і раніше прекрасне? При перших симптомах починати прийом Клімадинону Ⓡ:

• 80 років бездоганної німецької якості;
• 20 років на ринку України;
• доведена ефективність;
• зручні форми випуску.

Це підтверджує, що негормональний лікарський препарат Клімадинон Ⓡ створений спеціально для відмінного самопочуття і бадьорого настрою жінок в період менопаузи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини