RU

Грип в Україні: Харківська область наближається до епідемії

08.11.2012, 13:43
Грип в Україні: Харківська область наближається до епідемії - Фото
446dbbec06e7f8cc43c1c1650f725f05.jpg
За тиждень з 28 жовтня до 4 листопада на грип та ГРВІ в Україні захворіли 165 тисяч чоловік, 65,4% з яких - діти. Захворюваність склала 36 випадків на 10 тисяч населення, що на 4% менше показника минулого тижня - тоді захворіло близько 200 тисяч жителів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, найближча до епідемії наразі Харківська область. "Загальні показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищили епідеміологічних порогів в жодному регіоні України та знаходяться в межах від 2,4% у Дніпропетровській до 64,1% у Харківській областях", - говорять медики.

Загальна кількість вакцинованих за звітний тиждень склала 33,4 тисячі осіб, з них близько 6 тисяч госпіталізовано. Летальні випадки не зареєстровані. У цілому епідситуація в країні відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Нагадаємо, імунологи прогнозують потужну хвилю грипу в Україні до кінця листопада - початку грудня. Деякі пророкують епідемію, подібну до тієї, яку країна пережила в 2009 році. У МНС при поширенні небезпечних вірусів рекомендують використовувати традиційні засоби профілактики, включаючи вакцинацію, прийом антибіотиків, багатих на вітаміни продуктів харчування, дезінфекцію речей і регулярне провітрювання приміщень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини