RU

Евакуація з Уханю. На борт не пустять пасажирів із симптомами ГРЗ

17.02.2020, 16:22
Евакуація з Уханю. На борт не пустять пасажирів із симптомами ГРЗ - Фото
Фото: ЕРА

У МОЗ закликають не панікувати: з китайського міста Ухань, який став осередком поширення коронавірусу COVID-19, Україна евакуює тільки здорових людей. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, на борт не пустять людей із симптомами гострої респіраторної хвороби: "Це загальносвітова практика евакуації з карантинних зон".

Будуть вивезені 49 українців і "до 25 іноземних громадян". Рейс із Уханю буде супроводжувати команда медицини катастроф, вона ж і буде спостерігати за евакуйованими надалі. Зони в літаку розмежовані так, щоб виключити можливість інфікування пасажирів, якщо раптом у когось виявляться ознаки захворювання.

Дивіться фото: Ось він. Коронавірус COVID-19 показали під мікроскопом

"Тому панікувати не потрібно, ми привозимо до України здорових людей, але додатково встановлюємо за ними медико-санітарне спостереження", - підкреслив Ляшко, додавши, що пасажири проведуть без зовнішніх контактів як мінімум 14 діб.

Для них підготовлені дві установи: основна і резервна, називати які Ляшко не став. Він відмовився відповідати на питання, чи йде мова про санаторії "Шкло" на Львівщині і "Пролісок" у Київській області.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини