RU

Епідемія свинячого грипу Україні не загрожує

08.01.2013, 16:47
Епідемія свинячого грипу Україні не загрожує - Фото
972ed09321f2b1d7e4bfe8e6e0d569f3.jpg
Епідеміологи не виключають повернення в Україну штаму вірусу А (H1N1), відомого як свинячий грип, але загрози спалаху епідемії і причин для хвилювань немає, зазначає прес-служба Київської міськадміністрації.

У поточному епідемічному сезоні очікується спільна циркуляція вірусів грипу А H3N2), а саме: нового штаму А під назвою "Вікторія", який поки не реалізував у нашій країні свої епідеміологічні можливості, і нового для українців штаму вірусу грипу В (Вісконсін).

Медики нагадують, що особливо важливі своєчасна вакцинація, швидке виявлення хвороб, ізоляція хворих та їх ефективне лікування. Особливо пильними повинні бути ті, хто належить до групи ризику - люди з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, нирок, обміну речовин, літні люди, вагітні жінки та всі ті, хто перебуває в контакті з великою кількістю людей.

На сьогодні Державна санітарно-епідеміологічна служба України дозволяє до застосування вакцини: Ваксигрип, Флюарикс, Інфлувак, Інтанза.

Нещодавно в Києві був зафіксований перший цього року випадок свинячого грипу "Зростання захворюваності піде з середини січня. Масових захворювань ми не очікуємо, тому що цей штам у нас з'являється два сезони поспіль і багато його вже перенесли", - говорять в Інституті епідеміології та інфекційних захворювань Національної академії медичних наук України. В останні дні 2012 року як мінімум дев'ять осіб померли від свинячого грипу H1N1 на Західному березі річки Йордан.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини