RU

Дантисти почали використовувати для лікування зубів тканину корів

06.03.2012, 17:08
Дантисти почали використовувати для лікування зубів тканину корів - Фото
Фото: EPA
Стоматологи знайшли спосіб позбавити людей від неприємних відчуттів через рецесію (опущення) ясен. Медики під керівництвом доктора Шахрама Ганааті з Університету Франкфурта в якості заплатки для ясен застосували колаген, виділений з тканини корів.

Як пише MedDaily з посиланням на The Daily Mail, заплатка дозволила прикрити коріння зубів у 14 пацієнтів (більше 50% людей, які брали участь у тестуванні). Перед тим, як пересаджувати добровольцям колагенові імплантати, лікарі очищали зуби. Імплантати закріплювалися навколо зубів хірургічними нитками, які прибирали через два тижні. Чистити зуби під час експерименту забороняли (допускалося полоскання).

Проведений через півроку огляд показав, що тваринний колаген дозволив клітинам тіла самостійно позбавитися від пошкоджень.

Нагадаємо, в лютому американське Управління з продовольства і медикаментів попередило громадян США щодо використання електричних зубних щіток. Повідомлялося, що під час чищення головки щіток можуть від'єднуватися й поранити ясна, пошкоджувати зуби й призводити до задухи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини