RU

Богатирьову звинуватили у рейдерському захопленні "Охматдиту"

11.12.2012, 10:46
Богатирьову звинуватили у рейдерському захопленні
Раїса Богатирьова
Міністерство охорони здоров'я України звільнило генерального директора та сімох його заступників Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит". Про це повідомила Українська правда з посиланням на звільненого гендиректора Юрія Гладуша.

За слова медика, звільнення відбулося в минулу середу, коли він був на лікарняному. "Я був на лікарняному. Сьогодні перший день вийшов на роботу і отримав цей наказ. У середу, як кажуть, як грім серед білого дня, до нас приїхав заступник міністра охорони здоров'я Толстанов і привіз цей наказ і новий статут. Старий статут, який у нас був, вони у нас вилучили, два тижні ми працювали без статуту ...", - пояснив Гладуш.

У наказі сказано, що в.о. головного лікаря призначений один з його заступників В.Поворознюк. Згідно з новим статутом, який, за інформацією Гладуша, не був погоджений з керівництвом лікарні, інститут генерального директора в "Охматдиті" взагалі ліквідовано. Новим статутом спрощуються процедури поділу, злиття і ліквідації лікарні.

"Зараз я і мої заступники працюємо, але абсолютно ніякої відповідальності не несемо. Цю консерваторію можна закрити на ключ і тимчасово на місяць піти, а у нас щодня 620 дітей у лікарні перебуває!" - обурюється Гладуш.

Медик каже, що не знає, у зв'язку з чим МОЗ ухвалив таке рішення. "Згідно з новим статутом, МОЗ повністю розпоряджається нашим майном, може нас реорганізувати і ліквідувати. Але ми ж національна установа, створена указом президента!" - відзначає Гладуш.

"Це рейдерське захоплення. Я так розумію, що державне майно хтось хоче використати!" - допускає колишній гендиректор. "У мене є абсолютна впевненість, хто за цим стоїть. За цим стоїть людина, яка ніколи не зупиняється на півдорозі. Ця людина завжди добивається свого", - натякає він на голову МОЗ, відзначаючи, що під одним з документів стоїть підпис міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

На уточнююче питання журналіста, чи має він на увазі Богатирьову, Гладуш відповів ствердно: "Звичайно! До нас приїжджав заступник міністра Толстанов, який підписав наказ, статут та його затвердив. Взагалі пропозиції даємо ми, але ми їх не давали. Якщо такий слухняний заступник міністра все підписав, я можу тільки здогадуватися. Напевно, він не від вахтерки отримав вказівку".

За його словами, це вже не перша спроба знищити лікарню "Охматдит". "У 2004 році я отримував наказ віддати будинок. Нас вже пробували об'єднати з інститутом акушерства і гінекології. Богатирьова планувала ліквідувати нашу установу ...", - сказав Гладуш.

Він підкреслив, що подав позов до Окружного адміністративного суду з вимогою скасувати наказ і новий статут МОЗ. Тисяча співробітників "Охматдиту" звернувся до президента з відкритим листом з проханням скасувати рішення МОЗ.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини