RU

Богатирьова провела прийом в поліклініці й сама поставила діагноз

13.06.2012, 17:55
Богатирьова провела прийом в поліклініці й сама поставила діагноз - Фото
Раїса Богатирьова
Віце-прем'єр - міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова сьогодні під час відвідування Калинівської районної поліклініки особисто провела прийом пацієнтів як лікар загальної практики.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, перед прийомом Богатирьова зізналася: "Я хвилююся. Але не можу сказати, що для мене це новий досвід, тому що починала як простий лікар, і знаю, як розмовляти з людьми". Разом з Богатирьовою прийом пацієнтів проводив лікар загальної практики, який зазвичай приймає пацієнтів на даній ділянці.

Одна з пацієнток поскаржилася міністру охорони здоров'я на підвищений артеріальний тиск і часте погане самопочуття. Богатирьова докладно розпитала її про симптоми нездужання й після нетривалого консиліуму діагностувала гіпертонію із супутніми захворюваннями. Після цього вона розписала курс підтримуючої терапії і настійно рекомендувала жінці регулярно відвідувати лікаря.

Вийшовши з кабінету, пацієнтка поділилася з журналістами своїми враженнями: "Спочатку я дуже хвилювалася. Адже у нас не прийнято, щоб такі великі люди спілкувалися з простими людьми. Але Раїса Василівна настільки тепла людина, вона настільки близько до серця прийняла мої проблеми, що я розслабилася".

"Лікарі й пацієнти поставили системі охорони здоров'я однозначний діагноз: акцент, який ми робимо на первинній медичній допомозі, правильний, - сказала міністр охорони здоров'я, вийшовши до журналістів після закінчення прийому. - Переконана, що МОЗ має робити все, щоб наближати медичну допомогу до людей, щоб вона була якісною й своєчасною. Саме таке завдання поставив перед нами президент України".

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини