RU

Богатирьова обіцяє розслідувати НП з дитиною, яка стікала кров'ю

10.05.2012, 13:05
Богатирьова обіцяє розслідувати НП з дитиною, яка стікала кров'ю - Фото
Раїса Богатирьова
Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова назвала неприпустимим поведінку співробітників станції швидкої допомоги в Горлівці (Донецька область), які 13 разів проігнорували виклик дитини. Про це вона заявила журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богатирьова зазначила: "Я вважаю неприпустимим поведінку медичних працівників, які чергували в той день на станції швидкої допомоги".

За її словами, розслідування обставин цієї події ще не завершено. "За результатами розслідування будуть вжиті всі необхідні заходи. Нам потрібно все зробити, щоб такі випадки не повторювалися. З одного боку як міністр я за те, щоб швидка допомога безперебійно працювала, швидко і якісно. З іншого боку, нерідкі випадки, коли жартуючи викликають співробітників швидкої. Втрачається час, моральні ресурси, коли приїжджає швидка допомога, а там просто сміються над співробітниками, які виїхали і швидко доїхали", - сказала вона.

Богатирьова розповіла, що напередодні цього випадку на станцію швидкої допомоги в Горлівці надійшли кілька помилкових звернень. "А в той день, коли хлопчик дійсно потребував допомоги і своїми силами викликав швидку, співробітники абсолютно безпідставно ще й вилаяли, і сказали, що це жарт", - сказала вона.

Міністр також розповіла, що після того, як швидка була викликана дорослими, хлопчик був доставлений в інститут травматології і ортопедії міста Донецька. "Там він прооперований, йому надається вся необхідна допомога" ¸ - запевнила вона.

Нагадаємо, на допомогу  7-річному Андрію Фідію, який  стікав кров'ю, лікарі не приїхали, хоча він 13 разів намагався викликати швидку допомогу по телефону, як вчили в школі. Лікарі вважали прохання хлопчика про допомогу жартами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини