RU

Богатирьова: Мій син не причетний до смерті дітей

04.02.2013, 17:06
Богатирьова: Мій син не причетний до смерті дітей - Фото
Раїса Богатирьова
Міністр охорони здоров'я України  Раїса Богатирьова спростувала інформацію про причетність її сина до діяльності компанії Фармстандарт-Біолік, яку ЗМІ звинувачують у випуску вакцин, що спричинили смерть вісьмох дітей. Голова МОЗ також заявила, що смерть цих дітей не пов'язана з вакцинами, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. .

"Це (підприємство Фармакстандарт-Біолік, - ред) одне з найбільших приватних підприємств, які існують в Україні. Неправда полягає в тому, що власником є ​​мої родичі. Власниками цієї компанії є російський бізнес і вони ведуть свій менеджмент, свою політику", - сказала Богатирьова в понеділок на прес-конференції в Києві.

Богатирьова підкреслила, що не знає власників цієї компанії і жодного разу з ними не спілкувалася. "Я не хочу бути ні адвокатом, ні суддею цієї компанії, тому що це єдине в Україні підприємство, яке займається багато років випуском імуно біологічних препаратів. Чомусь за багато років незалежності України таких підприємств в Україні не народилося", - сказала міністр.

За словами Богатирьової, вакцина підприємства продається в більш ніж 40 країн світу. "Неправда полягає в тому, що нібито у нас є інформація, а ми її приховали, що діти вмирали саме від вакцин", - зазначила Богатирьова.

За словами голови МОЗ, кожен випадок смерті дитини розслідується, і результати патологоанатомічних досліджень зберігаються в міністерстві. Інформацію про смерть вакцинованих дітей, отриману не від фахівців МОЗ, сприймати як достовірну не можна. "Абсолютною неправдою є те, що діти, про яких йдеться в деяких ЗМІ, померли від вакцин", - повторила міністр.

Нагадаємо, вакцини, які Міністерство охорони здоров'я закуповувало у фірми Фармстандарт-Біолік, за даними ЗМІ, належить синові міністра Богатирьової, вироблялися з грубими порушеннями виробничих технологій. Про це свідчить лист голови Держлікслужби Олексія Соловйова про причини призупинення ліцензії для вакцини проти гепатиту В, виробленої даною компанією. 25 січня ВО Батьківщина оприлюднила документи, що свідчать, що в 2012 році від вакцин, які МОЗ закуповував у фірми Фармстандарт-Біолік, померли восьмеро дітей.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини