RU

Білі гриби допомагають худнути, - вчені

22.04.2013, 16:06
Білі гриби допомагають худнути, - вчені - Фото
07625141a55869df41eadab0eff157cd.jpg
Білі гриби з успіхом замінюють в раціоні червоне м'ясо і сприяють зниженню ваги. До такого висновку прийшли вчені з університету Джонса Хопкінса (Балтімор, США), протягом року проводили клінічні випробування нової дієти. Результати випробувань мають бути оприлюднені сьогодні на бостонської конференції Experimental Biology 2013, пише Медпортал.

Учасниками випробувань були дорослі люди, які страждають від ожиріння,  88% яких становили жінки. Середній вік учасників - 48,4 року. Частина добровольців протягом року щодня замість червоного м'яса з'їдали приблизно по чашці білих грибів, решта дотримувалися свого звичайного режиму харчування.

Виявилося, що всі учасники, які відмовилися від м'яса на користь грибів, скинули приблизно по три з гаком кілограма, що в середньому склало 3,6% їх первісної ваги. Було встановлено, що вони споживали в порівнянні з контрольною групою менше калорій і жиру, в результаті у них знизився індекс маси тіла і обхват талії (у середньому на 6,5 см). У цілому пропорції фігури у людей, що вибрали грибну дієту, значно покращилися.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що щоденне споживання невеликої порції грибів має істотні вигоди для здоров'я, зокрема,  є профілактикою ракових пухлин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини