RU

Бідним жителям Одеської області пообіцяли безкоштовні ліки

29.05.2012, 16:40
Бідним жителям Одеської області пообіцяли безкоштовні ліки - Фото
f85c0b9c5e35af65749c6320df49dfd0.jpg
"Вперше за останні 12 років в Одеській області проходить загальна диспансеризація населення сільських районів, якою заплановано охопити всіх без винятку жителів Одеської області", - повідомляє у вівторок, 29 травня, прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, комплексний огляд населення кваліфікованими фахівцями вже пройшов в місті Ізмаїл, а також Ізмаїльському та Болградському районах. Консультації кардіологів, хірургів, невропатологів, онкологів, гастроентерологів, пульмонологів отримали сотні людей. За даними МОЗ, в більшості районів Одеської області диспансеризація розпочнеться 1 червня.

Тим часом, за інформацією прес-служби Одеської ОДА, початок загальної диспансеризації призначили на 14 червня. У загальній складності бригади лікарів клінічної лікарні та райлікарень планують відвідати 500 населених пунктів. Медогляди будуть проводитися на території фельдшерсько-акушерських пунктів і на базі сільрад.

Як повідомляє прес-служба ОДА, за словами голови обладміністрації Едуарда Матвійчука, в програму загальної диспансеризації потрібно включити "пункт щодо обов'язкового надання малозабезпеченим жителям області безкоштовних медикаментів та забезпечення медичних закладів необхідними ліками". "Потрібно допомогти в придбанні ліків, надавши кожному нужденному малозабезпеченому жителю області відповідну адресну допомогу", - зазначив Матвійчук.

У свою чергу прес-служба профільного міністерства наголошує, що "в обласному бюджеті наступного року будуть закладені гроші для оплати лікування тих, хто має серйозні проблеми зі здоров'ям, але не здатний самостійно придбати ліки".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини