Бідним жителям Одеської області пообіцяли безкоштовні ліки

Бідним жителям Одеської області пообіцяли безкоштовні ліки - Фото
f85c0b9c5e35af65749c6320df49dfd0.jpg
29.05.2012, 16:40

В регіоні почалася загальна диспансеризація сільського населення. Влада говорить, що виділять гроші для оплати лікування малозабезпечених

"Вперше за останні 12 років в Одеській області проходить загальна диспансеризація населення сільських районів, якою заплановано охопити всіх без винятку жителів Одеської області", - повідомляє у вівторок, 29 травня, прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, комплексний огляд населення кваліфікованими фахівцями вже пройшов в місті Ізмаїл, а також Ізмаїльському та Болградському районах. Консультації кардіологів, хірургів, невропатологів, онкологів, гастроентерологів, пульмонологів отримали сотні людей. За даними МОЗ, в більшості районів Одеської області диспансеризація розпочнеться 1 червня.

Тим часом, за інформацією прес-служби Одеської ОДА, початок загальної диспансеризації призначили на 14 червня. У загальній складності бригади лікарів клінічної лікарні та райлікарень планують відвідати 500 населених пунктів. Медогляди будуть проводитися на території фельдшерсько-акушерських пунктів і на базі сільрад.

Як повідомляє прес-служба ОДА, за словами голови обладміністрації Едуарда Матвійчука, в програму загальної диспансеризації потрібно включити "пункт щодо обов'язкового надання малозабезпеченим жителям області безкоштовних медикаментів та забезпечення медичних закладів необхідними ліками". "Потрібно допомогти в придбанні ліків, надавши кожному нужденному малозабезпеченому жителю області відповідну адресну допомогу", - зазначив Матвійчук.

У свою чергу прес-служба профільного міністерства наголошує, що "в обласному бюджеті наступного року будуть закладені гроші для оплати лікування тих, хто має серйозні проблеми зі здоров'ям, але не здатний самостійно придбати ліки".