RU

Американець створив універсальну заміну їжі

24.05.2013, 12:50
Американець створив універсальну заміну їжі - Фото
Фото: businessinsider.com

24-річний американський програміст Роб Рінхард винайшов незвичайну суміш, якою розраховує нагодувати всю планету, що з великими труднощами годує сім мільярдів людей. Продукт містить всі необхідні поживні речовини та мікроелементи. Суміш отримала назву сойлент (soylent). Це білий порошок, що розводиться у воді, має в складі вуглеводи, жири, білки, амінокислоти, різноманітні мікроелементи і вітаміни, пише Business Insider.

Автор суміші харчується виключно сойлентом вже кілька місяців і почувається поки що відмінно. Сойлент, на його думку, повинен поліпшити стан здоров'я, оскільки живлення цим порошком призводить до стабілізації ваги. Більше того, на відміну від природних продуктів, у яких найчастіше містяться токсини, хвороботворні мікроорганізми і паразити, сойлент абсолютно безпечний.

Тепер, на думку Рінхарда, люди зможуть відмовитися від звичної їжі на користь порошку. Однак чи готове до цього людство добровільно - велике питання. Місячний запас порошку обійдеться в $100, що набагато дешевше споживаної за цей термін їжі, принаймні, у випадку з жителями розвинених країн.

Водночас дієтологи попереджають - необачно вважати, що сучасній науці відомі всі без винятку потреби нашого організму в різних речовинах. Існує ризик, що розробники порошку упустили щось важливе. Також, нагадують лікарі, для повноцінного травлення необхідна клітковина, так що від овочів і фруктів відмовлятися не можна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини