RU

7% людей не можна пити вино, - лікарі

09.07.2012, 16:57
7% людей не можна пити вино, - лікарі - Фото
0ebdc418ee295764de867c04954976b6.jpg
Алергія на спиртне може бути і спадковою, і набутою в результаті вживання неякісних алкогольних напоїв, що містять барвники та хімречовини. Про це заявили дослідники з Університету Майнца.

Вчені засновують свої твердження на результатах аналізу даних, взятих у чотирьох тисяч добровольців віком від 20 до 70 років. Він показав, що 9% жінок і 5,2% чоловіків страждають алергією на вино, причому найчастіше - на червоне. Після вживання напою у них виявляються такі симптоми, як свербіж, утруднення дихання, шлункові судоми та діарея. У багатьох реакція спостерігається після вживання будь-якого алкогольного напою.

Тим часом, як повідомляє likar.info, в Україні за останні 20 років кількість алергіків збільшилася в чотири рази. За даними лікарів, найбільш схильні до алергії діти і підлітки, значно помолодшала пилкова алергія: вона зустрічається навіть у 1,5-річних малюків. У міських жителів ризик захворювання на алергію набагато вище, ніж у жителів сільської місцевості. Лікарі пов'язують це з екологією, психоемоційними навантаженнями, використанням агресивних хімічних речовин, що містять консерванти продуктів харчування.

Останнім часом спостерігається тенденція розвитку алергічної реакції одночасно на кілька алергенів. Для виявлення алергенів використовують метод лабораторної діагностики. Лікування таке: перед початком і під час цвітіння рослин призначають противоалергенні препарати, а по закінченні сезону - малі дози алергену, що дозволяють організму "адекватно" відреагувати при наступній зустрічі з алергеном.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини