RU

52-річна британка воскресла після констатації її смерті

17.10.2012, 11:49
52-річна британка воскресла після констатації її смерті - Фото
Фото: wikipedia.org
52-річна мати чотирьох дітей Таслім Рафік померла, але дивним чином повернулася до життя. Жінка воскресла якраз в той момент, коли сім'я оплакувала її кончину, пише Daily Mail.

Англійку доставили в лікарню Королівського госпіталю Беркшира після інфаркту. Лікарі намагалися "завести" серце жінки протягом 45 хвилин, як це належить за протоколом реанімації. Таслім не подавала ознак життя, і лікарі заявили родичам, що якби навіть серце пацієнтки чудесним чином знову запрацювало, вона вже навряд чи могла б повернутися в свідомість, оскільки її мозок переніс незворотні травми.

Рафік боролася з розсіяним склерозом з 32 років. Хвороба підточувала її тіло, і до 52 років вона вже не могла самостійно пересуватися. Жертви цього захворювання часто помирають від проблем із серцем, тому родичі жінки заздалегідь були готові до летального результату.

"О 11:30 до нас вийшов лікар, який сказав, що вони качали серце 45 хвилин, але воно не хоче працювати. Нам оголосили, що мама померла, і запропонували увійти попрощатися. Ми попросили залишити нас з нею в палаті без сторонніх. Лікар сказав, що вона ще може мимоволі рухатися, так як в тіло ввели багато адреналіну під час реанімації", - згадує син Таслім Фезан Рафік.

"Я сидів поруч з її ліжком, тримав маму за руку, як раптом брат сказав мені: "А вона дивиться на тебе". Ми викликали медсестру, і та повідомила, що це в межах норми. Але в наступні дві години таке повторювалося кілька разів . Зрештою, ми змусили лікаря ще раз оглянути матір, і той намацав слабкий пульс", - говорить Фезан.

Не справдилися прогнози лікарів і з приводу травми мозку. Через кілька годин пацієнтка прийшла до тями і заговорила з дітьми. Лікарі описують воскресіння Рафік, як справжнє диво.

За матеріалами MedikForum
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини