RU

40% українських дітей п'ють алкогольні напої, - ВООЗ

20.04.2012, 13:22
40% українських дітей п'ють алкогольні напої, - ВООЗ - Фото
61c1d2bf141fec90269bed364fa3abae.jpg
Невтішну статистику ВООЗ привела ЛІГАБізнесІнформ прес-секретар Уповноваженого Президентом України з прав дитини Юрія Павленкі Олена Розвадовська. Згідно з її повідомленням, одному відсотку дітей наркологи ставлять діагноз "алкоголізм", а на кожні вісім дітей в країні припадає одна точка продажу спиртних напоїв та сигарет, причому багато таких точок розташовані поблизу навчальних закладів.

За даними Павленка, за три місяці 2012 року в Україні правоохоронці зафіксували 3,5 тис. фактів розпивання підлітками спиртного та куріння у громадських місцях. Щодо людей, яким продали дітям сигарети і алкоголь, складено лише 1,3 тис. протоколів.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Юрій Павленко відкрив розділ "Перелік місць, де дітям продають алкоголь і сигарети". Уповноважений президента України закликав усіх небайдужих виявляти місця, де неповнолітнім продають заборонені товари. "Надсилайте фотографію таких торгових точок, вказавши адресу та дату незаконного продажу. Протягом доби ми внесемо ці місця в список ..., а далі - направимо звернення про перевірку в податкову і органам місцевої влади", - написав Павленко.

Досьє на Юрія Павленка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини