RU

"Велике будівництво" під загрозою. Митниця заблокувала фури з бітумом із Білорусі: відео видео

17.09.2020, 10:44
Иллюстративное фото: depositphotos.com

На митному пункті Виступовичі, де проходить оформлення білоруських бітумів, утворився багатокілометровий затор із фур, які очікують розмитнення. Відео затору опублікував на сторінці в Facebook директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Читайте також: Дороги Зеленського: хотів як краще, а критикують як завжди. 5 проблем "Великого будівництва"

"Для бітуму, який їде прямо на будівництво з температурою 150 градусів, таке розмитнення як смерть. Деякі машини стоять вже по 3-4 дні", написав він і додав, що раніше розмитнення займало 3-4 години.

Куюн зазначив, що будівництво доріг на окремих ділянках вже зупинили. Також через затоварення може зупинити бітумну установку Мозирський НПЗ, на який припадає 40% постачання ресурсу на український ринок. "Своїми руками зупиняють своє ж "Велике будівництво" у розпал сезону", – підсумував Куюн.

LIGA.net звернулася за коментарем до державної митної служби. До моменту публікації на запит не відповіли.

  • 8 вересня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2020 про затвердження порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень. Згідно з документом, при транзитному переміщенні товарів транспортними засобами комерційного призначення необхідно надавати попередню митну декларацію.
Програму "Велике будівництво" ініціював президент Володимир Зеленський. За планами програми протягом поточного року в Україні повинні бути побудовані, відремонтовані і реконструйовані 6500 км доріг як національного, так і місцевого значення, а також сотні об'єктів соціальної інфраструктури, серед яких школи, дитячі садки, спортивні об'єкти та медичні установи.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Комментарі

Останні новини