RU

Український стартап Grammarly - новий єдиноріг. Що відомо видео

17.10.2019, 12:17
gram-1200

Український стартап з перевірки англійської граматики Grammarly оцінили в більше, ніж $1 млрд, повідомляє TechCrunch.

Генеральний директор компанії Бред Гувер підтвердив виданню цю суму. Також компанія, послугами якої користуються 20 млн чоловік, залучила $ 90 млн інвестицій.

Нагадаємо, що український стартап Grammarly в 2017 році вже залучав $ 110 млн інвестицій.

Компанія Grammarly була заснована в 2009 році Максимом Литвином, Олексієм Шевченком і Дмитром Лідером. Стартап вже налічує 200 співробітників в чотирьох офісах - Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері. Він стрімко розвивається з тих пір, як два роки тому випустив безкоштовну версію. Прибуток же проект почав приносити незабаром після свого створення.

Grammarly - інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту. При цьому його поради виходять за межі виправлення граматики - вони допомагають поліпшити чіткість і тон написання англійської мови. Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

У 2017 році, як раз після залучення великого раунду інвестицій, журналіст LIGA.net записав із співзасновником компанії Дмитром Лідером це інтерв'ю

Комментарі

Останні новини