RU

Пройшли випробування українських снарядів 152 мм до "Гіацинтів" видео

20.08.2018, 11:08
Скріншот з відеозапису

Завершено випробування снарядів для артилерійської системи "Гіацинт" калібру 152 мм, виробництво яких в умовах російської збройної агресії проти України освоїв вітчизняний оборонно-промисловий комплекс. Відповідне відео виклав у себе в Facebook президент Петро Порошенко.

"Зараз ДАХК Артем переходить до серійного виробництва 152-мм снарядів, які найближчим часом будуть поставлятися в українську армію", - підкреслив глава держави.

Наступний крок ОПК, за словами Порошенка, - незабаром перейти до виробництва снарядів і для інших артсистем калібром від 100 мм до натовського стандарту - 155 мм.

Відео: Укроборонпром

"Можу запевнити, що підприємства Укроборонпрому готові забезпечити ЗСУ і інші силові відомства снарядами великих калібрів, дефіцит яких виник після окупації окремих районів Донецької та Луганської областей, і знищення на цих територіях заводів, які раніше випускали такі боєприпаси", - зазначив гендиректор держконцерну Павло Букін.

Дивіться також: Україна освоїла випуск боєприпасів за стандартами НАТО: відео

Виробництво снаряда починається з роботи преса: з силою 850 тонн він формує розігріту в печі до 1200 градусів Цельсія заготовку. Сформовані заготовки проходять загартування і очищення від окалини, після чого на автоматичному верстаті проходить наплавка мідних пасків. Потім снаряд проходить обробку на інших верстатах.

Проводяться випробування на твердість, гідровипробування на міцність корпусів снарядів, магнітно-порошковий контроль відсутності мікротріщин, контроль механічних властивостей металу, спектральний аналіз і аналіз на вміст вуглецю, контроль мікроструктури сталі та інші тести.

Дивіться також: Під стандарт НАТО: з'явилися перші фото української САУ Богдана

Комментарі

Останні новини