Представники малого бізнесу вимагають від влади підтримки і чітких дій, а не обіцянок

Сьогодні вранці підприємці планували зібратися на узгоджений у Київській міській державній адміністрації (КМДА) мітинг під Кабінетом міністрів, але проїзд заблокувала поліція. Відео у Facebook опублікував журналіст Ян Доброносов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами бізнесмена, який виступав, заявку на автопробіг за тиждень подавали до КМДА і Кабміну. Підприємці вимагають від уряду не обіцянок, а конкретних дій і офіційних документів, які роз'яснять умови виходу з карантину та правила подальшої роботи.

Підприємці хочуть змін і побоюються, що закони будуть розроблятися для підтримки великого бізнесу, а малий залишиться на колишньому рівні і не зможе розвиватися.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

  • 29 квітня в Києві під будівлею Кабміну мітингували незадоволені карантином підприємці.
  • Раніше уряд представив план виходу з карантину. Він складається з п'яти етапів. Інфографіка тут. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що етапи виходу країни з карантину не прив'язані до конкретних дат, а їхній запуск залежить від динаміки захворювання.
  • 27 квітня в Офісі президента повідомили, що криті продовольчі ринки в Україні можуть відкрити до кінця тижня за умови дотримання правил безпеки у зв'язку з COVID-19. МОЗ назвало ряд умов, яких повинні дотримуватися продовольчі ринки для роботи під час карантину.
  • 4 травня, Кабмін продовжив карантин до 22 травня, однак деякі послаблення вступлять у силу 11 травня. Якому бізнесу дозволили роботу з 11 травня тут>>>

Читайте російською: Предпринимателей не пустили на митинг к Кабмину: видео

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне