RU

Машина без керма. Стартап Amazon представив своє роботаксі: відео видео

15.12.2020, 14:38
Роботакси Zoox(Фото - Zoox)

Автомобільний стартап Zoox (власник – Amazon) презентував свій безпілотний електрокар. Він буде використовуватися як роботаксі компанії, повідомляє Bloomberg.

Місткість автомобіля – чотири пасажири. Максимальна швидкість – 120 км/год, потужність батарей – 16 годин. Роботаксі оснащене двома двигунами, які розміщені під сидіннями пасажирів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

На кожному куті Zoox встановлений обертовий лазерний датчик і камери з полем огляду 270 градусів. На даху автомобіля встановлені дві фронтальні камери. Це дозволяє автомобілю одночасно бачити більше 360 градусів місцевості.

Функції безпеки транспортного засобу включають великі подушки безпеки. У разі аварії утворюють кокон навколо кожного пасажира.

Zoox планує запустити сервіс виклику пасажирів у Сан-Франциско і Лас-Вегасі. Запуск сервісу не планують у 2021 році. Вартість послуг невідома, але їх у компанії обіцяють зробити "доступними".

  • 22 грудня 2018 року безпілотники Zoox у Каліфорнії першими отримали дозвіл брати участь у пілотній програмі з транспортування пасажирів у автономних транспортних засобах.
  • 23 березня 2019 року в Tesla звинуватили своїх колишніх співробітників у шпигунстві на користь Zoox.
  • У червні 2020 року Amazon купив Zoox за понад $1,2 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Комментарі

Останні новини