Інвестфорум Зеленського недалеко від фронту: трансляція з Донбасу видео

29.10.2019, 13:56
Мариупольский порт (фото - mrpl.city)

Сьогодні, 29 жовтня, в Маріуполі на березі Азовського моря відбудеться інвестиційний форум "RE:THINK. Invest in Ukraine" під егідою президента Володимира Зеленського. Зі списком учасників можна ознайомитися на сайті заходу.

Стріми доступні також в іншому форматі.

Організатори обіцяють "відверті дискусії з прем'єром і профільними міністрами", шість панельних дискусій і більше 10 спецзаходів, рitch-сесії, презентації та воркшопи. Також в Маріуполі створена демо-зона IT-стартапів і виставка інвестпроектів. Бізнес представить "кейси успіху, новітні технологічні та інноваційні проекти".

Читайте також: Кабмін "відкрив двері" в Україну для іноземних компаній

Заявлена участь понад 50 представників міжнародних та українських інвестфондів, компаній, донорських організацій та міжнародних фінансових корпорацій. Очікується, що форум відвідають понад 350 гостей, серед яких представники уряду і місцевої влади, інвестори, представники посольств, бізнесу, "молоді лідери" і ЗМІ.

Також виступить т.в.о. посла США в Україні Вільям Тейлор, який став більш відомий в Україні після свідчень у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа.

Читайте також: Зеленський - інвесторам: Прийшов прокурор або чинуша? Телефонуйте мені

Відео: Радiо Свобода

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю