RU
Про новини компаній
01.04.2021, 10:00

Зближення з клієнтами і спрощення кредитування: досвід українського банку

Зближення з клієнтами і спрощення кредитування: досвід українського банку - Фото

На сьогодні банк вже впровадив комплекс заходів по зближенню з клієнтами в частині спрощення процесів кредитування сегменту МСБ

Головні питання сьогодення для банківського сегменту МСБ (малого і середнього бізнесу) – визначення головних напрямків розвитку та руху в короткостроковій та довгостроковій  перспективах, в умовах світової пандемії спричиненої COVID-19.

За останній рік, змін зазнали усі сфери життєдіяльності людей, не залишився без змін і бізнес. Було введено багато обмежень, але з’явилися нові інструменти, креативні ідеї та підходи до організації процесу. Говорити про пагубні наслідки мабуть не зовсім доречно, адже в цей час з’явились компанії , які не просто зросли або зміцнили свої позиції на ринку, а й отримали надприбутки. Кожна криза, в тому числі й світова – це процес перетікання капіталів від одних власників до інших, а в МСБ це період пристосування до нових, актуальних умов. Чим швидше малий та середній бізнес адаптується, тим менше населення буде відчувати наслідки пандемії.

Головною тенденцією у світовій практиці є систематизація бізнес процесів, як наслідок, їх автоматизація та діджиталізація. Бізнес має бути прозорим та зрозумілим, не лише для власників, а й для інвесторів, фінансових партнерів та банківських установ.

Розуміючи основні напрямки розвитку та актуальність процесу швидкого залучення фінансових ресурсів в бізнесові проекти, в АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ" було впроваджено комплекс заходів по зближенню з клієнтами в частині спрощення процесів кредитування сегменту МСБ, валютно-обмінних операціях та проведенні платежів. Впроваджено програми по кредитуванню підприємств малого і середнього бізнесу та приватних підприємців без забезпечення до 1 млн. грн., на весняний період затверджено зниження цінових параметрів продукту. З урахуванням поточної складної ситуації, адаптували "Овердрафт" для клієнтів МСБ – тепер періодичність обнуління траншів овердрафту не є вимогою, але представники бізнесу мають чітко розуміти – такі зміни можливі для тих, чий бізнес зрозумілий, прозорий та системний.

Слід зазначити, що сьогодення нав’язує не найлегші умови роботи але, направивши спільні зусилля у потрібне русло та вибравши правильного дієвого та стабільного партнера для ведення бізнесу, яким є АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ", будь-який бізнес зможе не лише вижити, а й отримати гідні прибутки.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: