RU
Про новини компаній
10.11.2020, 20:00

Як полюбити переїзд в новий офіс і налаштувати команду на максимальний результат?

Як полюбити переїзд в новий офіс і налаштувати команду на максимальний результат? - Фото

Яким має бути комфортний робочий простір, читайте в партнерському матеріалі з Platforma Office Club

Пандемія коронавірусу перевернула з ніг на голову трудові будні офісних співробітників у всьому світі. Офіси компаній спорожніли: хтось перейшов на віддалений режим, а хтось зовсім закрився на час карантину, з'їхавши зі своїх колишніх локацій.

Однак настав час повертатися до звичного життя. Куди ж краще "оселити" команду? А може, ви просто давно замислювалися про переїзд? Яким має бути комфортний робочий простір читайте в партнерському матеріалі з Platforma Office Club.

Ринок офісної нерухомості активно розвивається, з кожним роком пропонуючи все нові рішення. Засновники Арт-заводу "Платформа" і Coworking Platforma не залишилися в стороні. Завдяки багатому спільному досвіду в бізнес-нерухомості, вони створили проект – Platforma Office Club.

Platforma Office Club – це унікальний проект офісної нерухомості. Простір пропонує компаніям сучасні приміщення, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта (дизайн, стиль, айдентика, меблі і широкий набір додаткових сервісів).

Індивідуальний підхід

Переїзд практично завжди асоціюється з супутніми складнощами: знайти приміщення, зробити ремонт, закупити меблі та іншу техніку. А можете уявити переїзд в задоволення? Все, що потрібно, – озвучити свої вподобання.

"You do you. We'll do everything else" – саме так звучить слоган Platforma Office Club. За умови довгострокової оренди компанія бере на себе всі завдання, пов'язані з проектуванням, облаштуванням і переїздом. Вам залишається тільки оплачувати щомісячний орендний платіж і насолоджуватися процесом.

"Разом з приємним передчуттям новосілля йдуть складні технічні питання: розробка дизайну, пошук підрядників, інвестування великих сум власних грошей – і все це додатково супроводжується побоюваннями про доброчесність виконавців. Ми захистимо вас від цих ризиків, оскільки є власниками нерухомості і беремо на себе всі питання, пов'язані з проектуванням, будівництвом і інвестиціями", – підкреслює Рафаель Юха, співзасновник компанії.

Platforma Office Club пропонує орендарям як готові рішення сучасних офісних просторів, так і реалізацію індивідуальних проектів на вільних площах компанії.

У концепцію також впроваджений консьєрж-сервіс. Фахівці компанії допомагають з розв'язанням адміністративних і організаційних питань, 24/7.

Користь для ваших співробітників

Platforma Offiсe Club – офіси сучасного формату, які включають в себе можливості для продуктивної роботи, відпочинку, розваг і саморозвитку.

Компанія забезпечує повну автономність і безпеку офісів: Закрита територія, окремий ліфт і цілодобове відеоспостереження. Також пропонується індивідуальний підхід в дизайнерських рішеннях: оформлення приміщень, айдентика, логотипи та інше.

"Простої оренди приміщень вже не досить. З досвіду ми знаємо, як важливо компаніям розвивати свій HR-бренд – піклуватися не тільки про працездатність, але і про комфорт своїх співробітників. Ми забезпечуємо вирішення всіх цих питань: Platforma Office Club проводить безкоштовні навчальні, розважальні і спортивні заходи. Ми опитуємо менеджмент і співробітників компаній і складаємо план, виходячи з особистих побажань кожного. на щастя, у нас в розпорядженні прекрасна інфраструктура для організації заходів/івентів, як на свіжому повітрі, так і на території офісного простору", – говорить керівник проекту Євген Костенко.

Комфорт ваших партнерів

Platforma Office Club – це простір і продуманий затишок, який враховує все необхідне для комфортних зустрічей з клієнтами та партнерами.

У вашому розпорядженні безлімітний доступ до загальних зонах (1 100м ²):

 • лаунж-зони з панорамними вікнами (650м²)
 • переговорні кімнати, оснащені всім необхідним
 • повністю обладнана кухня з 2-поверховою обідньою зоною (204м²)
 • лекційна зала
 • ігрова кімната
 • гарячі напої, фрукти та інші частування – все для того, щоб ваші зустрічі проходили максимально комфортно без турботи про дрібні організаційні питання

Також Platforma Office Club пропонує організацію будь-яких заходів під ваш індивідуальний запит: від розважальних та навчальних до великих презентацій.

Головні переваги Platforma Office Club для орендарів:

 • Повний спектр послуг. Компанія бере на себе всі турботи з ремонту, інвестицій та ризиків, пов'язаних з вкладеннями великих сум в чужу власність. Все це – за ціною орендної ставки
 • Створення офісних просторів місткістю до 1 000 співробітників.
 • Цілодобовий консьєрж-сервіс
 • Безкоштовний доступ до освітніх та розважальних заходів Platforma Office Club
 • Унікальний простір і extra-сервіси в технологічному хабі, який виросте в новий повноцінний бізнес-район Києва

Інфраструктура:

 • Метро "Лісова", "Чернігівська" – в 5-ти хвилинах ходи
 • Безкоштовна парковка на 1 800 місць
 • Інфраструктура "Даринку" (кафе, ресторани, магазини, гіпермаркет "Сільпо", розважальна зона, мийка авто і т.д.)
 • Територія Арт-заводу "Платформа" для прогулянок і відпочинку (1 200м²)
 • Спеціальні умови на відвідування заходів Арт-заводу "Платформа" для резидентів Platfjrma Office Club
 • Критий ринок "Бazar на лісовій"
 • Спортзал "Sportlife" (з басейном і SPA)
 • ТРЦ "Проспект"

За детальною інформацією звертайтеся:

Київ, вул. Біломорська, 1

+38 050 277 21 47

+38 067 690 84 78

www.platformaoc.com

Facebook

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: