RU
Про новини компаній
28.04.2021, 09:00

Як модернізувати IT-інфраструктуру в великій компанії: кейс AM-BITS

Як модернізувати IT-інфраструктуру в великій компанії: кейс AM-BITS - Фото

На прикладі кейсу страхової компанії "ІНГО" розглянемо, як відбувався поетапний процес модернізації IT-інфраструктури великої компанії

Страхова компанія "ІНГО" – флагман українського ринку страхування з 25-річним досвідом роботи. Компанія має понад 50 філій по всій країні, а її штат налічує понад 500 фахівців. Вона входить в число найбільших страхових організацій України за сумою страхових внесків і власного капіталу.

У 2018 році СК "ІНГО" взяла курс на цифрову трансформацію, але на той момент значна частина мережевого і серверного устаткування компанії застаріла, що заважало впровадженню інноваційних ідей.

На прикладі кейсу страхової компанії "ІНГО" розглянемо, як відбувався поетапний процес модернізації IT-інфраструктури великої компанії.

Етап 1. Постановка завдання

Активна фаза перетворення ІТ-інфраструктури страхової компанії ІНГО" стартувала ще в 2018 році, до подій, пов'язаних з пандемією COVID-19.

"На той момент значна частина нашого серверного обладнання застаріла. Нам гостро не вистачало обчислювальних і дискових ресурсів, і не було централізованої системи резервного копіювання, – розповідає Олексій Набок, начальник управління експлуатації департаменту ІТ в СК "ІНГО". – Використання обладнання, у якого вже закінчилася гарантія, могло призвести до збоїв і простоїв в роботі. Щоб розгортати нові рішення, впроваджувати нові функції, потрібно було привести IT-інфраструктуру до сучасного вигляду ".

З таким завданням фахівці СК "ІНГО" звернулися в AM-BITS. Потрібно було розробити стратегію оновлення IT-інфраструктури з пріоритетом на гнучкість, надійність і масштабованість.

Для цього системний інтегратор мав зібрати дані, виконати сайзинг необхідних потужностей (тобто, підібрати їх оптимальну конфігурацію) і запропонувати кілька варіантів вирішення цього завдання.

Системний інтегратор "AM-BITS" на ринку ІТ з 2016 року. Профіль компанії – проектування та впровадження комплексних інфраструктурних проектів, рішень з IT-безпеки, а також Big Data проектів. У штаті компанії – сильна технічна команда (52 фахівця).

Етап 2. Збір інформації

При проектуванні IT-інфраструктури для СК "ІНГО" потрібно було обов'язково врахувати вимоги бізнесу:

● вимоги до доступності даних і бізнес-додатків,

● термін зберігання резервних копій даних,

● вимоги до продуктивності обладнання з боку бізнес-додатків,

● капітальний або операційний вид витрат,

● плани масштабу.

При проведенні робіт з модернізації численні корпоративні і клієнтські сервіси повинні були залишатися доступними і працездатними, а це непросто, враховуючи, що в СК "ІНГО" понад 50 регіональних представництв, і медичні послуги отримують більше 137 тисяч клієнтів.

"Розрахунок оптимального рівня потужностей майбутнього комплексу – стандартна задача для наших фахівців, – розповідає В'ячеслав Романченко, керівник департаменту інфраструктурних рішень "AM-BITS". – Специфіка цього кейса в тому, що ми запропонували змінити застарілі системи з архітектурою SPARC на сучасні платформи, побудовані на стандартній архітектурі x86. Потрібно було оцінити, наскільки це доцільно і можливо технічно ".

Етап 3. Вибір обладнання та проектування рішення

Проаналізувавши запропоновані варіанти від AM-BITS, фахівці СК "ІНГО" зупинили свій вибір на рішенні, спроектованому на базі серверного обладнання від "Hewlett Packard Enterprise": компонованій інфраструктурі HPE Synergy 12000 і дисковому масиві HPE 3PAR StoreServ 8000.

"Компанія HPE дуже добре зарекомендувала себе у наданні сервісу з фіксованим часом відновлення апаратної несправності. А для Замовника було дуже важливо звести до мінімуму час, протягом якого може спостерігатися деградація продуктивності комплексу ", – пояснює В'ячеслав Романченко.

Також було важливо скомпонувати рішення на обладнанні від одного виробника. Тоді всі компоненти будуть сумісні, а можливі ускладнення при спілкуванні з технічною підтримкою – мінімізовані. У продуктовому портфелі компанії HPE якраз є все необхідне обладнання.

Етап 4. Міграція даних на нову інфраструктуру

З боку AM-BITS впровадженням рішення займалася команда з шести осіб: системний архітектор і п'ять профільних інженерів. Всі зі значним досвідом роботи в IT і з багатою практикою реалізації подібних рішень. З боку СК "ІНГО" були залучені співробітники різних департаментів з метою постановки задачі і контролю.

Після імплементації рішення технічні фахівці AM-BITS перенесли ключові бізнес-додатки СК "ІНГО" на нове серверне обладнання. Завдяки ретельному плануванню міграції час недоступності бізнес-додатків звели до мінімуму.

В цілому, проект тривав майже 9 місяців, з яких:

- 2 місяці – збір даних, сайзінг, розробка можливих варіантів реалізації;

- 4 місяці – етап закупівлі та постачання;

- 3 тижні – введення в роботу нового комплексу і проведення програми випробувань;

- 2 місяці – міграція операційних середовищ на ресурси нового серверного комплексу.

Що в результаті отримали?

З моменту введення в експлуатацію серверний комплекс демонструє надійну безперебійну роботу. Інженерна команда AM-BITS, як сервісний партнер Hewlett Packard Enterprise, надає технічну підтримку серверного обладнання.

"Тепер, розвиваючи свої цифрові сервіси, страхова компанія "ІНГО" навряд чи зіткнеться з будь-якими обмеженнями з боку IT-інфраструктури. Навіть якщо бізнес буде рости набагато швидше, ніж ми очікуємо ", – резюмує Олексій Іванов, CIO СК" ІНГО ".

Крім того, AM-BITS бере активну участь в розробці подальшої стратегії розвитку IT-ландшафту страхової компанії INGO.

"Наші інженери проактивно контролюють стан інфраструктури, – говорить В'ячеслав Романченко. – Це дозволяє нам прогнозувати можливу появу "вузьких місць" в IT-інфраструктурі замовника і своєчасно повідомляти йому, якщо приходить час збільшувати ресурси. За час, що минув з моменту впровадження комплексу, ми вже виконали одне масштабування ".

Коли INGO наступного разу доведеться модернізувати серверну інфраструктуру?

Закладена в основу серверного комплексу компонована інфраструктура HPE Synergy спочатку розроблена таким чином, щоб забезпечити використання не тільки сучасних інтерфейсів, а й тих технологій, які з'являться в майбутньому.

Тому, з огляду на стрімкість розвитку систем зберігання, можливо, через 5-7 років страхова компанія "ІНГО" все ж перейде на обладнання нового класу, а використовуваний зараз дисковий масив розмістять на резервному майданчику.

Три кроки на шляху до модернізації IT-інфраструктури компанії:

1. Вибрати перевіреного системного інтегратора

Головний маркер – партнерство з провідними світовими компаніями і досвід вирішення подібних завдань. "Партнерські статуси говорять про те, що у інтегратора є штат сертифікованих технічних фахівців, – говорить В'ячеслав Романченко. – Додаткову "вагу" інтегратору додає наявність у нього статусу сервісного партнера ".

AM-BITS – платиновий сертифікований партнер Hewlett Packard Enterprise (HPE Platinum Certified Partner, HPE Service Delivery), а також CISCO Gold partner, DELL Platinum partner, Cloudera Silver partner.

У Hewlett Packard 93 авторизованих партнера в Україні, але зі статусом Platinum тільки 2. Це – найвищий статус партнерства, який означає, що компанії максимально довіряють.

2. Ретельно розглянути пропоновані інтегратором сценарії реалізації

Компанія-Замовник має оцінити технічні відмінності між варіантами рішення, способи подальшого розвитку кожного з них, порівняти засоби для управління і моніторингу, – все це вимагає часу і достатньої внутрішньої експертизи, але завжди виправдовує себе в довгостроковій перспективі.

3. Виважено підійти до планування проекту

Необхідно вірно розрахувати витрати, оцінити терміни і прозоро розподілити зони відповідальності між замовником і виконавцем, виділити робочі групи з обох сторін і бути максимально залученими в проект.

За додатковою інформацією про сучасну ІТ-інфраструктуру, тенденції розвитку та оптимальні сценарії використання зверніться до системного інтегратора AMBITS.

Зв'язатися можна по e-mail [email protected] або за телефоном +38 044 225 66 52.

 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне