RU
Про новини компаній
14.06.2021, 17:00

Від холодильників до очищувачів повітря: що нового показав Samsung на Bespoke Home 2021

Від холодильників до очищувачів повітря: що нового показав Samsung на Bespoke Home 2021 - Фото

Холодильники і мікрохвильові печі з лінійки Bespoke вже є в продажу в Україні

Samsung Electronics презентував нову лінійку побутової техніки, раніше доступну лише в Кореї, але готову до розширення і виходу на глобальні ринки, зокрема, на ринки США і Європи. Холодильники і мікрохвильові печі з лінійки Bespoke вже є в продажу в Україні. 

Представлена техніка зовні спроектована таким чином, аби дати можливість створити гармонійний інтер'єр кухні. У той же час ж її внутрішній функціонал доповнено можливостями "штучного інтелекту", завдяки інтеграції з системами платформи Samsung SmartThings. 

Зокрема компанія виводить на глобальний ринок лінійку холодильників Bespoke, для яких по всьому світу будуть доступні більше 20 оригінальних кольорів і сім покриттів, а також лімітована серія художніх панелей. Дизайн панелей для холодильників був розроблений спільно з французьким ілюстратором Тібо Еремом і американським художником-ілюстратором Енді Рементером, а також у колаборації з датським lifestyle-брендом HAY. 

В Україні з усього спектра випущених моделей будуть доступні однокамерний холодильник Bespoke і морозильна камера формату 1.85 метрів, а також холодильник Bespoke з нижньою морозильною камерою форматів 1.85 метрів і 2 метри. 

Серед іншої анонсованої техніки, яка з'явиться в Україні вже наприкінці червня 2021 року було також представлено робот пилосос Jet Bot AI +. Це перший робот-пилосос на основі Intel® AI (система штучного інтелекту). Вона дозволяє роботу розпізнавати об'єкти, аналізувати простір і визначати оптимальний шлях для прибирання. Крім того, він оснащений камерою, через яку можливо дистанційно моніторити будинок. 

Крім того, в ході презентації в Samsung розповіли про можливості "розумної" техніки компанії, через інтеграцію з системами платформи SmartThings. 

Наприклад, система SmartThings Pet синхронізується з побутовою технікою (наприклад, очищувачем повітря Bespoke або роботом-пилососом Jet Bot AI +), щоб користувачі могли спостерігати за своїми хатніми улюбленцями.  

А SmartThings Cooking може пропонувати індивідуальні плани харчування і рецепти відповідно до переваг користувачів і вмісту холодильника. На основі кожного рецепту система автоматично встановлює температуру і режими готування в синхронізованих з системою кухонних приладах. 

SmartThings Clothing Care своєю чергою синхронізується з Bespoke AirDresser – спеціальній розробці для догляду за одягом, а також з "розумними" пральними і сушильними машинами, і допомагають спланувати та оптимізувати час прання. Сервіс рекомендує цикли прання і налаштувань для ефективнішого догляду. 

Наостанок компанія розповіла про SmartThings Air, інтегрованої з очисниками повітря і кондиціонерами Samsung. Мета системи – контролювати стан повітря в режимі реального часу. Поки планується, що SmartThings Air з'явиться тільки в США, у другій половині 2021 року. 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне