RU
Про новини компаній
14.06.2021, 18:00

Вантажівки Scania перемогли в престижному європейському еко-конкурсі

Вантажівки Scania перемогли в престижному європейському еко-конкурсі - Фото

Шведські вантажні автомобілі Scania в п'ятий раз поспіль захопили першість у спеціалізованому німецькому чемпіонаті "Green Truck"

Ці щорічні порівняльні випробування протягом багатьох років оцінюють економічну ефективність великовантажного транспорту в сегменті магістральних перевезень.

В ході тестових заїздів на трасі протяжністю 360 км вантажівка Scania R 410 в середньому витрачала 23,53 літра палива на 100 км пробігу. Середня швидкість тягача становила 80,60 км/год, що стало кращим результатом.

 "В даному конкурсі оцінюються найбільш значущі аспекти комерційної техніки, а саме вартість її експлуатації та екологічність. Scania продемонструвала дуже вагомі цифри, оскільки деякі відрізки тестової дороги були складними, з крутими пагорбами, – коментує Хокан Йюде, генеральний директор "Сканія Україна". – Цінність цих перемог, які Scania виборює у напруженій боротьбі вже 5 років поспіль, – в тому, що ми отримуємо незалежне підтвердження правильності курсу Scania на постійне вдосконалення технологій силових установок. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам найекономічніші, найвигідніші і найекологічніші автомобілі".

Організатори конкурсу "Green Truck" – два німецьких галузевих видання "Trucker"  і "Verkehrsrundschau". Випробування проходили на відрізку автобану на півночі від Мюнхена.

В конкурсі брали участь вантажівки з повною масою автопоїзда не менше 32 тони. На всіх автомобілях були встановлені шини одного бренду з однаковим рівнем зносу і тиском повітря для рівнозначних умов.

В Україні Scania розпочала свою діяльність в 1993 році з відкриття представництва, в 1998 році з'явився перший офіційний дистрибутор – ТОВ "Сканія Україна".

Нині мережа складається з 11 сучасних дилерських центрів і покриває всю територію країни. Ринкова частка Scania в Україні серед західних виробників великовагової техніки в сегменті більше 16 тон становила в 2020 році 27%.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне