Про новини компаній
05.06.2020, 11:31

В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум

В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум - Фото
2020-05-23 15-21-45.mkv_snapshot_01.19_[2020.06.04_11.24.38]

Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів ОРДЛО

13-14 червня відбудеться форум нової доби «На кордонах» перша в Європі віртуальна інтерактивна подія для громадянського суспільства. Подія збере на цифровій платформі 2000 учасників, визначених шляхом конкурсного відбору, а також провідних експертів, лідерів думок, мислителів, артистів та митців. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за сприяння проєкту USAID DG East.

Українська компанія ZLAB спеціально для заходу створила віртуальний простір, у якому можна буде взаємодіяти, обравши собі аватара. Унікальні властивості платформи дають можливість спілкуватися з групами людей у режимі віртуального часу, обмінюватися повідомленнями в секретних чатах, слухати лекторів, відвідати виступи артистів, ділитися враженнями у соціальних мережах та навіть робити селфі. Це майбутнє масових подій, особливо, в умовах, коли особиста взаємодія суттєво обмежена. 

Серед кураторів форуму, які  стануть менторами та координаторами дискусій, -  Валентин Краснопьоров, Ігор Козловський, Ірина Бек, Катерина Сафонова,  Олег Боднар, Младена Качурець, Оленка Северенчук та Юлія Федів. Під час  дискусійних панелей будуть обговорюватися питання особистої ідентичності в умовах кардинальних змін, роль громадської активності у сучасному світі та вектор майбутнього розвитку України. «На кордонах» має намір розпочати важливий національний діалог, котрий буде продовжуватися і після його закінчення. 

«Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей тощо. Ми пропонуємо зібратися, щоб разом знайти відповідь на запитання «Як це бути українцем сьогодні та завтра? Що може зробити кожен з нас, аби покращити життя своєї громади та країни?». Запрошуємо всіх, хто прагне знайти своє місце у нових реаліях, розділити з нами цей унікальний досвід», – зазначив Голова правління Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ідейник форуму Денис Блощинський.

Крім цього, кожен з учасників зможе взяти участь у створенні «Книги 2000 авторів» – збірки розудумів та історій успіху, влучних думок та відкритих питань про реальне життя українців, зібраних під час заходу. А ввечері форум запросить гостей на унікальну розважальну програму у віртуальній реальності за участі Alyona Alyona, ТНМК, БЕZ Обмежень, O.Torvald та інших.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі та дізнатися більше про форум, переходьте за посиланням.

Отправить:
Теги: USAID DG East
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.