Про новини компаній
29.04.2020, 08:00

В Україні стартує програма #Digital Doпомога - гранти на рекламу для МСБ

В Україні стартує програма #Digital Doпомога - гранти на рекламу для МСБ - Фото

Антикризова підтримка підприємців в інтернеті на суму 1 мільйон гривень включає в себе гранти і компенсації на рекламу в онлайні

Соціальну ініціативу запустили київські рекламщики – агентство цифрового маркетингу Inprime та платформа комунікацій MediaHub. Автори програми планують надати допомогу тим підприємцям, які тільки переводять бізнес в онлайн, і тим, хто вже працює в інтернеті. Головне завдання – полегшити життя невеликих брендів в онлайні.

 «Ми хочемо підтримати підприємців тими ресурсами, якими зараз можемо поділитися. І це  не тільки безкоштовна реклама, але і наш досвід, знання з просування компаній в інтернеті – каже Андрій Камчаткін, засновник Inprime –  Тим більше, що зараз в момент кризи, реклама в інтернеті є досить великою цінністю для малого і середнього бізнесів. І для когось ця можливість може стати справжнім рятувальним колом».

#DigitalDoпомога включає в себе гранти на безкоштовну рекламу в Google та послуги з просування на 100 тисяч та 50 тисяч гривень, а також компенсацію у 25% від витрат на рекламу в Google на суму 850 тис грн. Програма розрахована на бізнес у будь-якій сфері, крім маркетингу і реклами. Брати участь зможуть, як існуючі підприємства, так і стартапи.

«Не тільки великий бізнес чи міжнародні грантові інституції здатні допомагати. Кожен з нас  може знайти ресурс для підтримки, особливо зараз, коли вона так необхідна – розповідає Роман Пересунько, керуючий партнер MediaHub, - Тому наша ініціатива відкрита для всіх, хто бажає приєднатися і підтримати своїми силами колег, партнерів чи клієнтів»

Заявки на отримання гранту приймаються до 21 травня, а вже 1 червня, після обробки результатів, почнеться  фінансування та реалізація програми. Заповнити бриф можна на сторінці - http://mediahub.kiev.ua/digital-dopomoga/

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.