RU
Про новини компаній
04.06.2020, 15:29

Укргазбанк запустив доступну іпотеку для українців під 8,8% річних

Укргазбанк запустив доступну іпотеку для українців під 8,8% річних - Фото

Доступну іпотеку вже можна оформити на придбання житла на первинному ринку у забудовника «Трест Житлобуд-1»

Доступна іпотека вже в Україні! Ми запустили програму іпотечного кредитування під 8,8% річних. Наша нова програма вже доступна для жителів Харкова. Завдяки співпраці з Харківською міською адміністрацією, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та харківському забудовнику нам вдалося запустити програму для українських родин, які потребують поліпшення житлових умов. У першу чергу це ті родини, які вже перебувають на обліку.

Оскільки програма передбачає відшкодування з Харківського місцевого бюджету частини відсотків за кредитом на рівні облікової ставки НБУ, реальна ставка за іпотечним кредитом для харків’ян буде на рівні 0,8% річних. Важливо зазначити, що ставка компенсації буде незмінною для позичальників протягом п’яти років кредитування. 

«Підтримати українців зараз – наше головне завдання як державного банку. Безумовно, ми розділяємо бажання уряду у забезпеченні власним житлом кожну українську родину. Це наш соціальний обов’язок і важливий внесок у їхнє майбутнє. Водночас ми добре розуміємо, що доходи більшості українців не дозволяють їм придбати омріяне житло відразу, а гідні умови життя молодим родинам потрібні вже сьогодні. Тому разом з місцевою владою ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників. У Харкові одним із провідних забудовників і є «Трест Житлобуд-1». Тепер ми будемо кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах – під 8,8% річних у гривні, яка за рахунок компенсації в результаті становитиме лише 0,8% для клієнта»,  наголосив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Доступну іпотеку вже можна оформити на придбання житла на первинному ринку у забудовника «Трест Житлобуд-1». Найближчим часом харків’яни зможуть придбати житло в усіх комплексах забудовника. До речі, саме харків’яни найчастіше зверталися до банку за іпотечними кредитами. 

За доступним кредитом вже можна звертатися до будь-якого відділення Укргазбанку у Харкові. Найближче відділення можна знайти тут.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: