RU
Про новини компаній
24.02.2021, 12:13

Український ЖК Taryan Towers визнано найкращим висотним житловим комплексом у світі

Український ЖК Taryan Towers визнано найкращим висотним житловим комплексом у світі - Фото

Вперше візіонерство наших девелоперів отримує настільки високу міжнародну оцінку

5 лютого 2021 у Лондоні спікер International Property Awards оголосив переможців конкурсу. Найкращим висотним житловим комплексом світу за минулий рік було визнано Taryan Towers. Вперше візіонерство наших девелоперів отримує настільки високу міжнародну оцінку. Відтак, варто детальніше на цьому зупинитись. Отже…

Ким визнано

International Property Awards – премія, заснована у 1994 році. На сьогодні, це найпрестижніша світова нагорода у галузі нерухомості, переможців якої визначають у чотирьох категоріях: Девелопмент, Архітектура, Дизайн інтер’єру та Робота з нерухомістю.

Об’єктивність забезпечує Журі, що складається з дев’яноста п’яти професіоналів та експертів з цілого світу. Його очолюють Журі Лорд Малькольм Синклер, Граф Кейтнеський (Міністр житлового будівництва при урядах М. Тетчер та Дж. Мейджора),  Лорд Джон Андерсон Віконт Уейверлі, та Лорд Річард Бест Барон Бест – дійсні члени Палати Лордів Великобританії.

Представництво такого рівня недвозначно дає зрозуміти міжнародне значення  нагороди. Якщо, на додачу, поглянути на попередніх лауреатів нагороди – розуміння суттєво зміцниться.

Попередні лауреати

Бо лауреатами IPA завжди ставали непересічні проекти: приміром Landmark 81 (В’єтнам), башти комплексу Huarong Tower (Китай) від британського бюро Atkins чи башта Al Hamra Business Tower (Кувейт).

Минулого року планка піднялася максимально високо, оскільки переможцем у номінації "Найкраща архітектура висотного житлового комплексу 2020-2019" стало бюро Zaha Hadid Architects - легенду світового візіонерства й архітектури – з їхнім One Thousend Museum у Майамі (США).

Для девелоперів

Тому нагорода такого рівня наочно демонструє девелоперам та потенційним інвесторам наявність в Україні значного потенціалу та відсутність бар’єрів для створення у майбутньому схожих чи й більш сміливих проєктів.

Адже стояти в одному ряду з Zaha Hadid Architects – це дуже високий рівень досягнення для українського девелопменту та візіонерства, і цим, повірте, справді можна пишатись.

Для міста

Як і тим, що у Києві незабаром з’явиться landmark світового рівня, що з часом цілком зможе відігравати ту роль безпомилкової візуальної ідентифікації міста/країни, яка нині належить Лондонському "Корнішону", баштам Petronas Towers у Куала Лумпурі чи "Танцюючому Будинку" Праги. Бо, якою б гарною не була Арка Дружби Народів – час іти далі.

Для людей

Коли ви вперше бачили зображення Taryan Towers – здавалось неймовірним, що ТАКЕ може реально постати посеред Столиці -  а тим часом одну з Башт збудовано й введено в експлуатацію. Люди, які житимуть у цих Баштах – житимуть не просто в іншому Києві, а в іншому вимірі – майбутньому.

До речі, автор цього проєкту та засновник Taryan Group Артур Мхітарян у 2020 році презентував масштабний проєкт "Київ Сіті", яким передбачено створення цілого району у схожому стилі, єдиного комплексу, де будуть житлові та офісні будівлі, урядовий квартал, парки, готелі, сценічні комплекси і торгові центри.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: taryan towers
Популярне