RU
Про новини компаній
11.03.2020, 09:00

Турбулентність на ринку вантажоперевезень: як вберегти свій вантаж

Турбулентність на ринку вантажоперевезень: як вберегти свій вантаж - Фото

SAT почав прийом вантажу від Ін Тайм

Сьогодні ринок логістики в Україні працює стабільно, існують великі гравці, які забезпечують безпечну і швидку доставку вантажів. Однак, ситуація навколо проблем з роботою компанії Ін Тайм, демонструє, шо нині ніхто не застрахований від подій, які можуть поставити існування тієї чи іншої компанії під загрозу. Наразі, стурбовані клієнти усіма способами намагаються відшукати свій вантаж. 

Як стало відомо з офіційного сайту компанії SAT, в якості підтримки колег по ринку, компанія провела переговори  з Ін Тайм про доставку їх вантажів через мережу  відділень SAT.

«Станом на 06 березня на прохання Ін Тайм, ми приступили до вивозу вантажів, які перебували на складах Ін Тайм у м. Харкові. Плідно працюючи весь день, нам вдалося завантажити всі вантажі без винятку, в т.ч. і негабаритні. Інформуємо, що всі роботи проводилися згідно процедури тобто під камерами спостереження, а також в обов'язковому порядку всі вантажі були інвентаризовані.  На даний момент, інвентаризація завершена і Контактний центр SAT попередньо вже зв'язується з отримувачами вантажів для узгодження деталей доставки. Будемо тримати вас в курсі подальших домовленостей і кроків для успішного вирішення непростої ситуації з доставкою вантажів Ін Тайм» - йдеться в повідомленні компанії.

SAT готовий взяти виконання частини зобов’язань перед клієнтами компанії, що опинилась у скруті. Це робота над збереженням ринку та зміцненням власних позицій, нагода отримати урок та використати отримані знання в майбутньому, щоби убезпечити клієнтів від потрясінь й зневіри у якісній послузі – розповідає Засновниця компанії SAT Світлана Мільгевська.

Сьогодні SAT являється лідером за якістю і строками доставки вантажів у сегменті B2B перевезень. Однак мало зайняти провідні позиції. Репутацію та довіру клієнтів потрібно постійно підтримувати. Тому компанія інвестує в розвиток технологічної бази, вдосконалення бізнес-процесів та аудит. SAT першими повністю автоматизували бізнес-процеси, що забезпечило конкурентну перевагу на ринку. Ще один кейс, який допомагає компанії утримувати позиції лідера - відсутність кредитів та зовнішнього інвестування. Усі витрати на розвиток покриваються за рахунок власних ресурсів.

SAT, на відміну від інших логістичних операторів, не робить різниці між поштовими та непоштовими відправленнями і в однакові строки перевозить як поштовий конверт, так і важку техніку до 3 тонн. Це можуть бути запчастини, вантаж на палетах або пакет документів. Оптимізувавши транспортно-логістичний ланцюг, компанія досягла того, що сьогодні всередині країни більшість вантажів доставляється від 12 годин.

Компанія не демпінгує з цінами. Надання якісних послуг - це головна цінність для SAT.

«Сподіваємося, що даний інцидент навколо подій з Ін Таймом не підірве  довіру клієнтів  у порядність інших перевізників. Віримо, що найближчим часом ситуація для клієнтів Ін Тайм вирішиться позитивно. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на нашу надійність і якісно доставлений вантаж від SAT» - підкреслила Світлана Мільгевська.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: SAT, логістика