RU
Про новини компаній
29.01.2021, 08:00

TPBS Production: Як казахські інвестиції подарували українському заводу друге життя

TPBS Production: Як казахські інвестиції подарували українському заводу друге життя - Фото

Інвестиційна привабливість української промисловості і наявність фахівців високого рівня стали рушійною силою по залученню коштів у проєкт

Причини інвестування в українську промисловість

Розвиток економіки держави багато в чому залежить від стану промисловості, яка завжди вимагає інвестицій. Україна — одна з небагатьох країн на пострадянському просторі, яка володіє промисловим потенціалом. Це розуміють багато хто з закордонних інвесторів.

Анара Коробовська — представник групи компаній "АБ Енерго", яка працює в енергетичній галузі Казахстану, України та ряду інших країн. Вона стала одним з акціонерів TPBS Production — виробника і постачальника елементів трубопроводів для потреб теплових і атомних електростанцій, підприємств металургії та нафтохімічного комплексу.

"Україна для мене — це кваліфіковані інженери, високотехнологічне виробництво та сертифікована продукція, — зазначає Анара Коробовська. — Тому, коли нам запропонували проєкт реабілітації українського заводу з виробництва трубопроводів, ми його обговорили і практично відразу погодилися".

Кадри вирішують все

Вкладаючи гроші в підприємство, інвестор завжди розраховує на отримання прибутку, а отже, зацікавлений у відновленні виробництва та його подальшому розвитку. І в цьому важливому питанні вирішальним фактором стає професіоналізм співробітників, керівництва і партнерів. Нашим партнером по TPBS Production став В'ячеслав Еркес — професіонал і бізнесмен, який розбирається як в особливостях виробництва трубопроводів, так і в способах їх просування та продажу на різних ринках.

Інвестиційна привабливість української промисловості і наявність фахівців високого рівня стали рушійною силою для залучення коштів в проєкт. Як наслідок — поява в Україні нового передового і технологічного виробництва.

Сьогодні завод компанії TPBS Production в смт Малинівка Харківської області — найбільший вітчизняний виробник і експортер трубопроводів середнього і високого тиску для об'єктів атомної і теплової генерації. Продукція представлена на ринках Болгарії, Білорусі, Індії, Бангладеш та інших країн.

Оновлення

Збанкрутілий у 2017 році завод, де подовгу не виплачувалася заробітна плата і не виготовлялася готова продукція, перетворився на передове виробництво. Підприємство вийшло на максимальні потужності і стало поставляти продукцію на підприємства України, до країн СНД, до Європи, Азії і навіть на Близький Схід.

Це плоди копіткої і безперервної праці експертної та злагодженої команди. Всі — від простих робітників до генерального директора — знають, що майбутнє підприємства залежить від кожного з них, тому докладають максимум зусиль для його розвитку і ефективної роботи.

Партнерство

"У будь-якому партнерстві завжди має бути присутні взаємна довіра і взаємовигідне співробітництво, — вважає Анара Коробовська. — Важливо задіяти сильні сторони всіх членів команди для отримання очікуваних результатів. Серед акціонерів діє такий самий принцип: кожен займає ту нішу, де він може максимально реалізувати свої вміння, навички і досвід".

Український акціонер TPBS Production В'ячеслав Еркес і керівники вищої ланки займаються організацією виробництва продукції, контролем якості, реалізацією і розширенням виробничих потужностей. Казахський акціонер Анара Коробовська і група компаній, якими вона управляє, забезпечує підприємство ресурсами — постачає комплектуючі для виробництва трубопроводів. Крім того, величезну роль у розвитку новоствореної компанії зіграв досвід зовнішньоекономічної діяльності казахських інвесторів і фінансове забезпечення безперебійних поставок, що безпосередньо впливає на функціонування виробництва.

Діяльність в період кризи

Пандемія коронавірусної інфекції також вплинула на роботу підприємства. Було введено нові необхідні правила і норми, виконання та дотримання яких суворо контролюється і до цього дня.

У період карантину обсяги виробництва знизилися, але до кінця 2020 року підприємство вийшло на прогнозовані, закладені в бюджет показники. Завдяки сучасним технологіям карантин не став на заваді для оперативного вирішення важливих питань: на онлайн-нарадах акціонери і керівництво компанії можуть аналізувати ситуацію в реальному часі і швидко приймати необхідні рішення.

Цілі і перспективи

"Бізнес обов'язково повинен бути поза політикою, — впевнена Анара Коробовська. — Ми зацікавлені у всіх ринках збуту виробленої продукції. Це запорука успішної діяльності підприємства, на якому працює кілька сотень людей".

Компанія TPBS Production зуміла зарекомендувати себе як надійний постачальник трубопроводів найвищої якості, тому стратегічна мета підприємства — охоплення нових ринків збуту. Для цього планується розширення виробничих потужностей і вже розпочато процес отримання сертифікатів і дозволів для цих країн.

Криза — це не лише обмеження, але й можливості. Кожен день на ринку з'являються нові ніші, зникають або звільняються дотеперішні. При вмілому управлінні, професійному підході, швидкій реакції на виклики сучасності та сталий розвиток може бути досягнута будь-яка мета.

"Найбільша цінність компанії TPBS Production — кваліфіковані співробітники, злагоджена команда однодумців, грамотні люди, які знають особливості виробництва, — вважає Анара Коробовська. — Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день і разом обов'язково доб'ємося успіху!".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: TPBS Production
Популярне