Про новини компаній
22.08.2020, 09:00

ТелеТрейд: ми змінюємося, щоб допомагати

ТелеТрейд: ми змінюємося, щоб допомагати - Фото

Сьогодні довіра українських клієнтів до TeleTrade зміцнюється за рахунок неухильного дотримання співробітниками компанії жорстких корпоративних вимог

Глобальна присутність TeleTrade допомагає людям в усьому світі знайомитися з можливостями фінансового ринку, проходити навчання трейдингу і самостійно укладати угоди. В умовах наростаючої економічної невизначеності та політичної нестабільності управління особистими фінансами, трейдинг дозволяють пережити кризу, отримати фінансову незалежність.

Більше 20 років громадяни України є клієнтами «ТелеТрейд». Перші офіси під брендом TeleTrade відкрилися в Києві та Одесі напередодні Міленіуму. Завдяки бездоганному сервісу компанія незабаром знайшла всенародне визнання. І в наші дні довіра українських клієнтів до TeleTrade зміцнюється за рахунок неухильного виконання кожним співробітником компанії жорстких корпоративних вимог.

Від початку діяльності ключовим орієнтиром для TeleTrade стали потреби і запити клієнтів. Концептуальною основою бізнесу стало об'єднання напрямів навчання і торгової практики. Люди, які зверталися в компанію, отримували пропозицію спершу пройти навчання, а вже потім пізнати свої сили в торгівлі.

До недавнього часу однією з відмінних рис «ТелеТрейд» залишалося обов’язкове відкриття фізичних офісів в країнах присутності. Це робилося за кількох причин.

Перш за все, бізнес компанії повністю відкритий і прозорий: в офісах TeleTrade українці могли отримати якісну консультацію практично на будь-яку тему, пов'язану із торгівельними звичаями, навчанням, інвестиціями.

Крім того, офіси компанії традиційно були своєрідними клубами, де клієнти TeleTrade могли зустрітися і поговорити один з одним. Компанія підтримує вільне спілкування між однодумцями: це буває просто необхідним для обміну досвідом та ідеями.

Нарешті, офіси «ТелеТрейд» в Україні довгий час були майданчиком для навчальних курсів і програм. Ведучими семінарів були експерти компанії, досвідчені трейдери-практики, які ділилися своїми знаннями щодо торговельних стратегій, використання інструментів аналізу ринку та ін.

Сьогодні міжнародний бренд TeleTrade на території України планомірно змінює структуру бізнесу. Все більше уваги приділяється дистанційним способам спілкування - це тренд по всьому світу. Офіси пішли в минуле. Компанія працює з клієнтами в режимі онлайн 24 години 7 днів на тиждень. Так заощаджується час, крім того з'являється можливість отримати консультацію необхідного експерта з будь-якої точки світу.

«Гаряча лінія» для клієнтів «ТелеТрейд» - це перевірений спосіб оперативно вирішити будь-яку проблему. Персональні менеджери компанії готові прийти на допомогу і допомогти на будь-якій мові.

Пандемія COVID-19, що сколихнула світ в 2020 році, стала для компанії і її українських клієнтів справжнім випробуванням на міцність. Клієнти переконалися, що сервіси «ТелеТрейд» в дистанційному режимі в умовах самоізоляції не втрачають якості, і, навпаки, набувають особливої ​​цінності, коли інші способи заробітку опинилися під питанням.

Отправить:
Теги: Телетрейд
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне