RU
Про новини компаній
08.02.2021, 08:00

Соціальні проєкти на рівні особистих цінностей. Досвід TPBS Production

Соціальні проєкти на рівні особистих цінностей. Досвід TPBS Production - Фото

Акціонер TPBS Production В'ячеслав Еркес про підходи в роботі благодійного фонду "Процвітання" і соціальних ініціативах підприємства

1. За якими принципами будується стратегія соціальної відповідальності Вашої компанії?

Одними з ключових цінностей нашої компанії є порядність і відповідальність. Насправді це означає, що державі ми платимо податки, дотримуємось вимог законодавства України з питань екологічної безпеки та безпеки праці. А наші співробітники отримують офіційну зарплату, комфортні і безпечні умови на робочому місці. Ці цінності й закладені в принципи побудови стратегії Корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), де головною метою є підвищення рівня життя наших співробітників як на підприємстві, так і за місцем їх проживання. Замість вирішення проблем загальнодержавного масштабу ми вибрали точкову допомогу і підтримку. І об'єднали свої ресурси в благодійному фонді "Процвітання", який створили 3 роки тому. Його бюджет і програма затверджується на рік на рівні акціонерів і ТОП-менеджменту. Ми регулярно виділяємо час для обговорення ініціатив, прийняття рішень і контролю за станом проєктів. Для нас це також важливо на рівні особистих цінностей. І мова йде не лише про благодійний фінансовий внесок. Багато хто з учасників є організаторами і виконавцями ініціатив, залучають кошти та інших благодійників за рахунок своїх особистих контактів. Цього року вперше в одному з проєктів взяло участь сусіднє підприємство. А фонд формується з внесків компанії, особистих коштів акціонерів, директорів і рядових співробітників.

2. З вирішення яких питань розпочалася благодійна робота, і як Ви визначили ключові напрямки діяльності фонду?

Все почалося з запитів окремих співробітників, прохань про допомогу від місцевої громади Малинівки, а також наших особистих ініціатив. Це не вирішення загальнодержавних проблем – будівництво доріг, шкіл, лікарень, а точкова підтримка жителям там, де їм не вистачає власних коштів. Наприклад, мотивація для кращих учнів шкіл та ліцею Чугуївського району – поїздки за кордон і іменні стипендії. Надалі ми систематизували запити і сформували чотири напрямки діяльності фонду: охорона здоров'я, освіта, допомога малозабезпеченим та благоустрій. Ми хочемо бачити щасливе і здорове покоління в Україні, тому сконцентрувалися на поліпшенні умов життя на територіях проживання наших співробітників, з акцентом, в першу чергу, на дітей.

3. Коли виникають термінові запити про допомогу, як Ви виставляєте пріоритет, якщо ресурс компанії обмежений?

Ми приймаємо рішення під час спільних обговорень, виходячи зі своїх пріоритетних напрямків – здоров'я, діти, допомога малозабезпеченим та громаді в проєктах благоустрою та розвитку. Цього року пандемія внесла свої корективи в наші плани. І замість поїздки дітей за кордон ми переспрямували ці кошти на придбання устаткування, тестів та засобів захисту для Чугуївської районної лікарні.

4. В яких випадках компанії потрібен саме фонд, а не лише регулярні ініціативи HR-відділу?

Діяльність фонду передбачає, що компанія не просто жертвує певну суму, а є організатором і виконавцем ініціатив, залучає кошти і інших учасників до проєктів. Це питання не тільки грошей, але й часу, зусиль, наполегливості і справжнього бажання цим займатися. На нашу думку, реалізацію КСВ-проєктів не варто цілком покладати на HR-департамент. Ми виділили в команді співробітника, який виявив бажання над цим працювати, і 50% його робочого часу займає соціальна діяльність нашої компанії. Він повністю відповідає за бюджет фонду, організацію заходів, контроль використання коштів у проєктах (за 3 роки діяльності фонду "Процвітання" це було більш 2 млн гривень).

5. Які сфери благодійності Ви хотіли б у майбутньому охопити в своїх соціальних ініціативах?

Зупинятися на проєктах, що вже реалізовані, ми не плануємо. Тому будемо продовжувати робити те, що і так робимо – тільки в ще більших масштабах. Це свята для дітей та батьків, спортивні заходи, стипендії кращим школярам і студентам, поліпшення інфраструктури, поїздки для школярів Україною, допомога в участі в спортивних і освітніх змаганнях, допомога громаді.

Ми знаємо, що можемо робити більше. Але іноді просто обмежені у фінансових і людських ресурсах: як своїх, так і ресурсах громади при спільній реалізації проєкту. До сплеску волонтерства у 2014-2015 роках культура благодійності в країні була мінімальною. Але бачимо, що ситуація змінюється.

Ми на 99% розраховуємо на себе і з розумінням ставимося до того, що не кожне підприємство готове вкладати ресурси в соціальну сферу. Від будь-якої нашої ініціативи видний ефект в лояльності до нашого підприємства в регіоні з боку вже працюючих і потенційних співробітників, позитивного ставлення місцевої громади, та й просто дитячих посмішок.

Ми переживемо пандемію і зміцнимо бізнес, щоб фонд продовжив покращувати якість життя населення. Для системної допомоги громадам, нашим співробітникам та їхнім родинам, нам важливо і самим ставати сильнішими та успішнішими. Це і є справжнє процвітання.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: TPBS Production
Популярне