RU
Про новини компаній
13.11.2020, 14:59

Сміливість і характер: Nemiroff представив новий дизайн продукту

Сміливість і характер: Nemiroff представив новий дизайн продукту - Фото
Nemiroff

Nemiroff представив звичний продукт у новому, стильному дизайні, а традиційна пляшка-штоф відходить у минуле

Форма чи зміст? Для легендарного бренду Nemiroff, який веде свою історію ще з 1752 року, питання ніколи так не поставало. Незмінні якість та смак завжди йшли пліч о пліч з дизайном усіх зовнішніх елементів. Не кажучи, про пильну увагу до захисту від підробок.

У жовтні Nemiroff вивів на ринок продукт в новому, сміливому і стильному дизайні, а традиційна пляшка-штоф відходить у минуле.

Шанувальники продукту вже можуть гідно оцінити новий вид Nemiroff Original, Nemiroff Delikat і Nemiroff Українська медова з перцем, які об'єднали в лінійку під назвою The Originals.

До речі, над новим дизайном попрацювало британське агентство, що спеціалізується на створенні рішень для провідних гравців алкогольної індустрії.

Вкрай ретельно, з урахуванням думки споживачів, були розроблені і впроваджені всі необхідні елементи, які кардинально змінюють погляд на звичний форм-фактор в масовому сегменті.

Зокрема, змінились:

  1. Форма – з прямокутної вона стала квадратною в основі. Оновлена форма не лише стильна, але й досить ергономічна – тримати її в руці стало ще зручніше за рахунок спеціальної конструкції бокових граней. До того ж, така пляшка привертає до себе увагу та підкреслює статус.
  2. Крафтова етикетка. Унікальність підкреслюють нові шрифти, кольори та графічні елементи, що характеризують переосмислення історії в сучасному стилі. Така комбінація якісно виділятиметься на прилавках магазинів.
  3. Новий екоковпачок, виготовлений із безпечних матеріалів і не містить Бісфенолу-А. Окрім цього, нові ковпачки, розроблені для бренда Nemiroff, одні з перших у світі виготовлені без використання полікарбонату.
  4. Захист від підробок забезпечується за допомогою унікальної конструкції корка Колумб для Nemiroff. Він не лише забезпечує максимально міцну фіксацію на вінчику, але й захищає від можливого зняття корка для переливання вмісту пляшки. Якщо ковпачок було знято, то він руйнується і повернути йому первинний вигляд уже не вийде. Класичний захист, який Nemiroff використовував роками (лазерна дата на склі та ковпачку) залишається і в новому дизайні.

"Змінившись зовні, важливо залишатися вірним собі, своїм принципам та життєвим правилам. Амбіційні та нестримні духом особистості навіть після зовнішніх змін зберігають свою суть, адже в них є стержень, характер" – прокоментував Юрій Сорочинський, СЕО Nemiroff.

"Навіть через десятки років, завоювавши світовий ринок, створивши собі ім'я, Nemiroff The Originals змінюється зовні, але залишається вірним своїй якості. Новий дизайн, але все той же легендарний смак", – підсумував він.

Тепер кожен має право насолодитися легендарним смаком, який знайшов нову форму. Адже Основою досконалого смаку продукції Nemiroff є вода, що проходить багаторазову фільтрацію природними мінералами. Висока якість сировини, 9 рівнів фільтрації та захист від підробок — це те, що вже не одне десятиліття виводить горілчану продукцію Nemiroff на провідні позиції у світі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Nemiroff
Популярне