RU
Про новини компаній
26.04.2021, 09:00

Що таке нерухомість комфорткласу: розбираємося разом з ЖК Great

Що таке нерухомість комфорткласу: розбираємося разом з ЖК Great - Фото

Як визначити, що житло в новобудові дійсно відповідає заявленому забудовником класу

За останні кілька років ринок первинної нерухомості Києва помітно змінився. Якщо ще в 2017 році серед столичних новобудов домінували будинки найдоступнішого економкласу, то сьогодні розклад сил вже зовсім інший. Бюджетне житло повністю витіснено комфорткласом. Зараз до нього відносяться вже більше половини всіх житлових комплексів, в яких забудовники продають квартири.

Для порівняння – той самий економклас в загальній структурі київської первинки займає лише трохи більше 15%. Про конкуренцію з комфорткласом тепер не може йти навіть мови.

Водночас, з широким розповсюдженням комфорткласу в Києві значно розмилися межі, що визначають приналежність первинної нерухомості до того чи іншого класу. Адже коли одні забудовники дійсно спробували створити все ще доступне, але житло вже підвищеної комфортності, деякі інші, здебільшого, просто перейменували свої "економи", наділивши їх буквально одним-двома атрибутами "комфорту". В результаті два житлові комплекси від різних девелоперів, заявлені в одному і тому ж класі, можуть не збігатися взагалі по жодному з безлічі своїх параметрів.

Як же визначити, що житло в новобудові комфорткласу дійсно йому відповідає? Про це – в нашому міні-гайді, складеному разом з житловим комплексом Great.

Локація

Основа філософії житла комфорткласу, який в Україні сформувався саме як альтернатива базовому "економу", відображена прямо в його назві. Ключове завдання такої нерухомості – запропонувати мешканцям значно більше комфорту у всьому, але без критичної різниці в ціні квадратного метра. Причому не тільки в стінах квартири, а й за її межами.

Тому найважливішим фактором є місце розташування житлового комплексу. Якщо "економ" можна будувати хоч на відшибі спального району, то до "комфорту" висуваються вже більш високі вимоги. Наявність станції метро в парі хвилин не обов'язкова, але хороша транспортна доступність в цілому вже маст-хев. Не менш важлива і навколишня інфраструктура – як соціальна, так і рекреаційна. Близькість шкіл і дитсадків, торговельних центрів, лікарень і парків – все це впливає на якість життя не менше, ніж температура повітря в квартирі або чистота в під'їзді.

ЖК Great будується на Дніпровській набережній в Києві. До найближчої станції "Осокорки" – три зупинки, поруч транспортна розв'язка, Південний і Дарницький мости. Таким чином, звідси зручно як переміщатися лівим, так і діставатися правого берега Києва. Навколо багато зелених зон – набережна через дорогу, парки "Берковщина" і "Вербовий гай", пляж Березняки, озеро Тельбін і Русанівська набережна. При цьому таке розташування дає житловому комплексу ще й нетипову для комфорткласу перевагу, зазвичай характерну для більш дорогих сегментів нерухомості – близькість до води. Відстань від берега Дніпра до найближчого будинку складає всього 90 метрів. Завдяки чому відкривається чудовий вид на головну річку столиці, який, що важливо, ніколи не перекриють інші новобудови.

Інфраструктура Позняків в пішій доступності від ЖК Great сьогодні представлена ​​понад двома десятками приватних і муніципальних дитсадків і шкіл, трьома міськими лікарнями та безліччю приватних клінік, магазинами і супермаркетами, кафе, ресторанами і ТЦ River Mall. А по мірі освоєння колишніх промзон мікрорайону вона продовжує розвиватися, так що в перспективі тут з'явиться ще чимало нових важливих для мешканців об'єктів.

Своя інфраструктура

Але якою б гарною не була оточуюча житловий комплекс інфраструктура, однією з найважливіших складових комфорткласу є наявність ключових об'єктів першої необхідності прямо на території ЖК. Найчастіше це виражається в розташованій на перших поверхах будинків комерційній інфраструктурі, дитячих і спортивних майданчиках, зонах відпочинку у дворі.

Втім, в масштабних проєктах квартальної забудови цього вже недостатньо. Причин тому дві: по-перше, інфраструктура району може не впоратися з сильно збільшеним навантаженням, а по-друге, мешканці таких нових кварталів хочуть, щоб практично все необхідне було прямо в рамках цих самих кварталів.

Саме тому забудовники створюють так звані "міста в місті", наповнені великими об'єктами власної інфраструктури. Так, в ЖК Great відповідальні за нього компанії IB Alliance, Київміськбуд і РІЕЛ крім обов'язкового набору передбачили двоповерховий торгово-офісний центр майже на 6 тисяч квадратних метрів і триповерховий діловий центр на 20 тисяч "квадратів", об'єднану з дитсадком початкову школу і ще один вбудований дитсадок, міні-стадіон і цілий парк в центрі внутрішньодворового простору. Не забули і про автолюбителів – машини мешканці будуть залишати на наземному та підземному паркінгах. В останній можна буде спуститися на ліфті прямо з дому.

Матеріали і технології

Втім, затишок і комфорт житла починається все-таки з порога квартири. Тут в комфорткласі правила теж доволі прості – всі рішення мають безпосередньо підвищувати якість життя. Тому стіни найчастіше будуються з червоної цегли, яка забезпечує надійність, тепло, екологічність і звукоізоляцію. Фасади утеплюються не пінопластом, а більш енергоефективною і негорючою мінеральною ватою. Встановлюються сучасні багатокамерні віконні системи, броньовані протипожежні квартирні двері.

Опалення в новобудовах комфорткласу часто автономне – свої котельні дозволяють незалежно контролювати рівень температури в будинку, починати і закінчувати опалювальний сезон. Більш високі вимоги висуваються і до питання безпеки. Територія ЖК може бути як відкритою, так і закритою, але вкрай бажана наявність консьєржів, фізичної охорони, цілодобового відеоспостереження, системи контролю доступу.

Більше за ті ж гроші

Всі ці атрибути комфорткласу в повній мірі відносяться і до житлового комплексу Great. При цьому в прагненні запропонувати покупцеві якомога більше, його творці місцями навіть заходять на територію більш високих сегментів житла – як у випадку з розташуванням на першій лінії Дніпра.

Це виражається і у великих панорамних вікнах для найкращого виду на річку, і в додатковій звукоізоляції внутрішніх стін, і в прогресивній архітектурі будинків з великою площею скління, і в мебльованих дизайнерських лобі готельного зразка з повноцінним консьєржсервісом замість звичних МЗК з бабусею-вахтеркою.

Безумовно, подібні невідповідності своєму класу підвищують якість будь-якого проєкта. Але в той самий час, не варто забувати, що вони мають не замінювати, а доповнювати інші, вже обов'язкові його атрибути. Тож радимо взяти перераховані вище критерії на озброєння. Так точно вийде не прогадати, вибираючи житло комфорткласу в столичній новобудові.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: ЖК Great
Популярне