RU
Про новини компаній
04.08.2020, 13:35

Що приваблює клієнтів в «ТелеТрейд»?

Що приваблює клієнтів в «ТелеТрейд»? - Фото

У «ТелеТрейд» вас спочатку введуть в курс справ. Тільки після навчання і напрацювання практики вам запропонують самостійно відкривати позиції

Українці знають «ТелеТрейд» з початку 2000-х. За минулі роки компанія стала всенародно визнаним брокером. Що ж приваблює клієнтів в «ТелеТрейд»?

Навчання

Будь-яка діяльність на фінансовому ринку повинна починатися тільки після навчання. Це правило, якого компанія дотримується з моменту заснування в 1994 році.

Можете спробувати переконати менеджера TeleTrade, що хочете «швидко» заробити, вклавши кругленьку суму в золото, нафту і долари. Він переконає вас не робити необачних вчинків.

Звертаючись в TeleTrade, ви, по суті, хочете отримати професію, - стати трейдером. І, уявіть собі, що по вашому першому проханню вам дозволяють укладати угоди ... Це було б безвідповідально (і перш за все для компанії).

У «ТелеТрейд» вас спочатку введуть в курс справ: розкажуть, що таке інвестиції, як укладаються угоди, що потрібно зробити, щоб не втратити кошти, як отримати максимальний прибуток, як аналізувати ринок і робити прогнози і таке інше.

Потім вам запропонують спробувати свої сили на демонстраційному рахунку (ви не використовуєте свої гроші, але все інше по-справжньому: відкриття / закриття угоди, рух активів).

Тільки після навчання і напрацювання практики вам запропонують самостійно відкривати позиції, використовуючи особисті кошти.

Платформа

На етапі навчання ви знайомитеся з торговою платформою. Клієнти «ТелеТрейд» з початку 2000-х використовують MetaTrader від MetaQuotes (зараз - версії 4.0 і 5.0).

Платформа є програмним забезпеченням, що дозволяє виходити на фінансовий ринок і укладати угоди. Оскільки ви не можете фізично бути присутнім на біржі або купити собі таке ПО (це занадто дорого), компанія безкоштовно надає вам все необхідне.

У MetaTrader є все, що потрібно для технічного аналізу ринку, котирування акцій відслідковуються в реальному часі, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для закриття і відкриття позицій.

MetaTrader забезпечує вам доступ до вашого демонстраційного або торгового рахунку, дозволяє укладати угоди, використовувати в торгівлі індикатори і радники, тестувати торгові стратегії, застосовувати різні методи аналізу ринкових цін.

Інструменти

У 2020 році клієнтам TeleTrade доступні понад 200 фінансових інструментів. Серед них CFD на Forex, акції, індекси, дорогоцінні метали, енергоресурси, криптовалюта. Актуальний список завжди можна подивитися на сайті компанії в розділі «Трейдинг».

Підтримка

Де б ви не знаходилися, у вас завжди може виникнути необхідність звернутися в службу підтримки «ТелеТрейд» за вирішенням питань, пов'язаних з торгівлею. 24 години на добу 7 днів на тиждень менеджери компанії готові допомогти вам в будь-якій важкій ситуації на будь-якій мові.

І ще багато іншого

Окремо варто було б сказати про привілеї, про програму лояльності, умови отримання і переваги статусу VIP, акції та бонуси для нових і поточних клієнтів про безкоштовну аналітику.

Але краще всякої розповіді буде самостійне вивчення всіх переваг компанії на сайті TeleTrade.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Телетрейд
Популярне