RU
Про новини компаній
19.04.2021, 08:30

Samsung представила інноваційні телевізори MICRO LED, Neo QLED 8K/4K і розумні монітори

Samsung представила інноваційні телевізори MICRO LED, Neo QLED 8K/4K і розумні монітори - Фото

Компанія Samsung показала оновлений модельний ряд флагманських телевізорів 2021 року

На Technical Seminar 2021, який цього року вперше пройшов онлайн, компанія розповіла про інноваційні функції лінійки телевізорів 2021 року і показала розумні монітори. 

Компанія Samsung показала оновлений модельний ряд флагманських телевізорів 2021 року: Neo QLED 8K / 4K, MICRO LED, а також інтер'єрні моделі. Пристрої отримали провідні технології  і апаратні можливості.

Neo QLED 8K/4K 

Телевізори Neo QLED оснащуються квантової матрицею, в якій використовується нова розробка Samsung – світлодіоди Quantum Mini. Разом з сучасним потужним інтелектуальним процесором Neo Quantum вони забезпечують реалістичне, чітке і яскраве зображення, точну передачу кольору і в світлих, і в темних сценах. Шкала яскравості телевізорів збільшена до 4096 градацій, а процесор Neo Quantum обробляє дані про зображення, щоб удосконалити його. Також він підтримує роботу 16 типів нейромереж, які натреновані розпізнавати різні типи контенту і тому більш ефективні.

Neo QLED 8K / 4K представлені в декількох диагоналях. 8К-модель – 65, 75 і 85 дюймів, 4К-моделі – додатково у версії з діагоналлю 50 дюймів.

В телевізорах Neo QLED з'явилися функції і для тих, хто любить грати в комп'ютерні та консольні ігри. Зокрема, надширокоформатний режим, який забезпечує широке поле огляду, і спеціальний ігровий режим Auto Game Mode забезпечують мінімальну затримку вхідного сигналу, насичений об'ємний звук, максимальну продуктивність і покращену графіку.

MICRO LED

Телевізори Samsung MICRO LED демонструють найбільш яскраві і насичені кольори на ринку завдяки оновленій технології підсвічування і новому інтелектуальному процесору Micro AI, який обробляє зображення. Це 24-мікронні LED-діоди, які самі випромінюють світло, тому телевізори з цією технологією не потребують додаткового підсвічування. Така технологія забезпечує передачу 100% колірного охоплення DCI та Adobe RGB, простими словами це означає, що кольори виглядають максимально яскраво і реалістично.

Неорганічні матеріали, що використовуються в MICRO LED, здатні працювати без вигорання 100 000 годин.

Телевізори цієї серії підтримують технологію 4Vue (Quad-view), яка дозволяє виводити на екран картинку з чотирьох джерел одночасно.

Інтер'єрні телевізори

Лінійка інтер'єрних моделей 2021 представлена ​​телевізорами The Frame, The Terrace, The Sero, а також проектором The Premiere. Всі пристрої серії отримали оновлені інтелектуальні функції і дизайн.

The Frame 2021 в режимі очікування виводять зображення на екран, тому користувач бачить в інтер'єрі не чорну пляму екрану, а картинки. В 2021 році база зображень збільшилася, тепер розмір папки My Photo становить 6 ГБ, це в 12 разів більше, ніж роком раніше, і дозволяє вмістити до 1200 зображень з високою роздільною здатністю. Пристрої отримали регулювання по висоті. Крім того, вони поставляються з пультом дистанційного керування на сонячних батарейках.

Samsung представив цю лінійку в 2017 році, а до сьогодні продав більше 1 млн пристроїв.

The Terrace – телевізори, які можна використовувати на вулиці. Вони мають додатковий захист від навколишнього середовища (IP55), витримують температуру від -31 °С до +50 °С.

The Sero – це перші в світі телевізори, які можна розгорнути в вертикальну орієнтацію. Першу модель Samsung представив у минулому році. В 2021-му в телевізорах з'явиться більше застосунків, зокрема, підтримка TikTok.

Розумні монітори

Крім телевізорів Samsung показала "розумні" монітори M7 і M5 на операційній системі Tizen. Їх можна використовувати для навчання, роботи, перегляду улюбленого контенту тощо, підключаючи до будь-якого пристрою. Діагональ M7 становить 32 дюйма, а M5 – 28 і 32 дюйма.

Монітори підтримують стрімінгові сервіси, такі як Netflix, Prime Video, YouTube і навіть локальні. Їх можна підключити до будь-яких пристроїв за допомогою технологій Tap View, App Casting, Samsung DeX, Android або Apple AirPlay 2.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: