UA
Про новини компаній
16.12.2019, 08:20

Payoneer купує optile і розширює можливості для бізнесу

Payoneer купує optile і розширює можливості для бізнесу - Фото

Глобальна фінтех компанія Payoneer розширює свою платформу, купуючи новатора у сфері синхронізації платежів optile

Міжнародна платіжна платформа Payoneer, що надає бізнесам можливості для глобального зростання, оголосила про свою згоду придбати мюнхенську компанію optile зі штаб-квартирою в Мюнхені, яка оптимізує процеси прийому платежів для користувачів по всьому світу.

Компанія optile заснована в 2010 році. Це відкрита платіжна екосистема, яка дозволяє користувачам контролювати та розширювати свій бізнес, надаючи їм гнучкі можливості для збільшення варіантів оплати і партнерів, в залежності від завдань і потреб, для підвищення конверсії та поліпшення якості обслуговування клієнтів. Платіжна синхронізуюча платформа optile (payment orchestration platform) призначена для швидкого масштабування компаній на нові ринки. Вона об'єднує всіх гравців світової платіжної системи в єдиному рішенні, забезпечуючи прозорість, гнучкість, економію ресурсів і незалежність. Очікується, що угода буде завершена протягом наступних двох місяців.

Для Payoneer придбання optile є ще одним значущим кроком на шляху до реалізації основної мети – створення зручної й ефективної платформи, яка буде стимулювати глобальний розвиток компаній, маркетплейсів, а також малого та середнього бізнесу в усьому світі, що робить доступ до рішень більш простим і доступним. Payoneer прагне бути надійною і незалежною платформою для своїх клієнтів, партнерів і всієї платіжної мережі.

Скотт Галіт, СЕО Payoneer; Керен Леві, COO Payoneer; Деніел Смедс, засновник та CEO optile

Протягом багатьох років Payoneer був і залишається відмінним рішенням для отримання та відправки платежів в В2В сегменті. Зараз, завдяки optile, можливості платформи будуть розширені. Використовувати Payoneer зможуть компанії, що працюють в В2С сегменті прямих продажів.

«Payoneer і optile поділяють віру в те, що в сучасному мінливому цифровому світі, повному нескінченних можливостей, компанії та підприємці з усього світу заслуговують мати відкриту платформу, яка дає їм повний контроль над бізнесом і оптимізує платежі глобально – тим самим дозволяє прискорити їх розвиток сьогодні і задовольняти потреби зростання в майбутньому. Клієнтоорієнтовані технології і дружній підхід оptile до партнерів – відмінне доповнення до нашої глобальної платформи. Ми раді вітати команду оptile в родині Payoneer», – сказав Скотт Галіт, генеральний директор Payoneer.

Впроваджуючи хмарну платформу синхронізації платежів optile, мерчанти (інтернет-магазини, онлайн-продавці) отримують свободу вибору і гнучкість в налаштуванні варіантів оплати, збільшуючи таким чином конверсію продажів і утримання клієнтів. Завдяки єдиному API optile компанії отримують можливість виходу на нові іноземні ринки, за рахунок підключення зручних для цільового регіону варіантів оплати знижують витрати й час на підключення та розробку.

При цьому у e-commerce майданчиків є можливість створювати власну мережу афілійованих партнерів, щоб спростити процес крос-продажів для своїх клієнтів. Всі учасники мережі можуть використовувати однаковий процес оплати, зберігаючи при цьому свій власний бекенд і незалежність. Наприклад, авіакомпанії можуть створити мережу партнерів, які пропонують послуги, пов'язані з подорожами, де клієнт оплачує свій авіаквиток, прокат автомобіля, готель, екскурсію і багато іншого – без необхідності повторного введення інформації про оплату.

Така опція дуже цікава для українського ринку і дає можливості для спільного зростання компаній, збільшення доходів та розвитку в будь-якій сфері.

«Об'єднавши зусилля з Payoneer, ми дуже раді можливості використовувати їх глобальну інфраструктуру і досвід команди для продовження створення лідируючої у всьому світі відкритої платформи синхронізації платежів. Payoneer розділяє як нашу клієнтоорієнтованість, задовольняючи потреби клієнтів сьогодні і одночасно готуючи їх до завтрашнього дня, так і прагнення до забезпечення простоти, гнучкості і масштабованості сучасного цифрового бізнесу», – сказав Деніел Смедс, засновник і генеральний директор optile.

Команда optile з 75 осіб буде продовжувати свою роботу в якості незалежної групи в рамках Payoneer, розвиваючи свою платформу синхронізації платежів, в основі якої лежить незалежність постачальників і провайдерів платежів.

Про Payoneer:

Компанія заснована в 2005 році, є прибутковою компанією з командою по всьому світу. Головний офіс Payoneer знаходиться в Нью-Йорку, США.

Місія Payoneer – дати можливість бізнесу вийти за межі: за межі кордонів, обмежень та очікувань. У сучасному цифровому світі Payoneer дозволяє бізнесу різного розміру з будь-якої точки світу отримати доступ до нових економічних можливостей, дозволяючи здійснювати платіжні операції глобально так само легко, як і на місцевому рівні.

Цифрова платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, маркетплейсів та великих корпорацій з 200 країн і територій. Використовуючи надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктуру, Payoneer надає набір послуг, який включає транскордонні платежі, оборотний капітал для Amazon торговців, податкові рішення й управління ризиками.

Payoneer сприяє зростанню клієнтів: від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google і Upwork.

Payoneer – світ без кордонів, єдина платформа, нескінченні можливості!

www.payoneer.com 

Про optile:

Компанія optile є відкритою платформою синхронізації платежів, яка спрощує онлайн-платежі для глобальної комерції.

Хмарна платформа об'єднує весь платіжний ринок, надаючи користувачам доступ до будь-яких способів оплат і будь-якого платіжного провайдера по всьому світу. За допомогою optile продавці повністю контролюють свої платежі та можуть оптимізувати їх налаштування через єдиний портал. Це дає бізнесам високу ступінь незалежності, гнучкості і свободу у виборі платіжних рішень, які точно відповідають їх стратегії.

Відкрита платформа optile легко і швидко інтегрується, за рахунок чого знижує технічні та експлуатаційні витрати. Кінцеві споживачі (покупці) можуть скористатися всіма перевагами оформлення онлайн замовлень, вибираючи найзручніший для них спосіб оплати. Платформа обслуговує лідерів галузі роздрібної торгівлі, подорожей, мобільного зв'язку та цифрових послуг.

Мюнхенська технологічна компанія була заснована в 2010 році Даніелем Смедсом, і в даний час в ній працюють 75 осіб.

www.optile.net

Отправить:
Теги: Payoneer, optile
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне