RU
Про новини компаній
20.08.2019, 15:36

Roshen став генеральним партнером дитячо-юнацького ФК "Карпати"

Roshen став генеральним  партнером  дитячо-юнацького ФК "Карпати" - Фото

Вперше в Україні дитячо-юнацькі команди професійного клубу отримали ексклюзивного спонсора

Вперше в Україні дитячо-юнацькі команди професійного клубу отримали ексклюзивного спонсора
Футбольний клуб «Карпати» і Корпорація ROSHEN уклали угоду про партнерство, згідно з умовами якої, Кондитерська корпорація Roshen стала Генеральним партнером дитячо-юнацького футболу «Карпат». За цим договором Roshen планує надати клубу 1 000 000 гривень спонсорської допомоги.
 
Діти - це наші найвибагливіші і найвідданіші споживачі і ми дбаємо не тільки про те, щоб задовольнити їх солодкі смаки, а й про те, щоб реалізувати необхідні дітям проекти. Дитячий футбол - це не лише гра, він дає можливість дітям розвиватися, як фізично, так і розвивати вміння планувати і прогнозувати, вміння працювати в команді. Спорт ставить дітей в різні ситуації і вчить справлятися з ними. Тому ми вирішили підтримати дітей в їх бажанні розвиватися і, можливо, в майбутньому навіть перевершити перемоги видатних українських футболістів. - прокоментував президент Корпорації Roshen, В'ячеслав Москалевський.У футбольному клубі запевняють, що це вперше в Україні дитячо-юнацькі команди професійного клубу отримали ексклюзивного спонсора. «Карпати» декларують своєю провідною місією розвиток головного і найперспективнішого напрямку - виховання юних талантів.

 В особі корпорації ROSHEN ми знайшли справжніх однодумців, готових всебічно підтримувати дитячо-юнацької футбол. Упевнений, що з такими «плечима» наші команди ДЮФЛ демонструвати ще кращі результати і виховають чимало гравців, згодом посилять склад першої команди і, будемо сподіватися, збірної України. - зазначив виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне