RU
Про новини компаній
12.03.2021, 10:30

Ринок електроенергії: директор компанії Енерго Збут Транс розповів, як утримати клієнтів

Ринок електроенергії: директор компанії Енерго Збут Транс розповів, як утримати клієнтів - Фото

За словами Валерія Ноздріна, сьогодні залучити й утримати клієнта можна лише за рахунок забезпечення комфортних умов співпраці

На сьогодні прибутковість постачання на ринку електроенергії істотно знизилася, і подальша конкуренція за рахунок зниження ціни вже викликає питання з точки зору економічної доцільності, тому постачальникам потрібно залучати клієнтів за рахунок підвищення якості послуг.

Про це в інтерв'ю Українським Новинам розповів директор компанії "Енерго Збут Транс" Валерій Ноздрін.

"У сегменті роздрібного ринку конкуренція за ціною дуже швидко призвела до того, що прибутковість постачання різко знизилася. Фактично, сьогодні конкурувати за ціною – це вже на межі економічної доцільності. На жаль, такі явища, як дефолт постачальників, набирають силу", – зазначив він.

Валерій Ноздрін підкреслив, що в такій ситуації залучити й утримати клієнта можна лише за рахунок забезпечення комфортних умов співпраці.

"У сьогоднішніх реаліях все більшу роль відіграє дистанційне обслуговування. Ми намагаємося відповідати тенденціям, вибудовуємо відповідну інфраструктуру. Це і застосування електронних цифрових підписів, і білінгова система, і СRM-система ", – розповів він.

Одним із важливих інструментів в цьому напрямку "Енерго Збут Транс" вважає запровадження особистого кабінету клієнта. Компанія планує впровадити його для своїх партнерів протягом 2-3 місяців.

Крім того, важливо шукати індивідуальні рішення і формувати комерційні пропозиції для клієнта в залежності від його графіку споживання, виробничого циклу. В окремих випадках в комерційних пропозиціях необхідно враховувати такі фактори, як особливості отримання клієнтом виручки за свою продукцію і сезонність його діяльності.

"Важливо знайти таке взаємоприйнятне рішення, щоб не понести збиток, не потрапити в дефолт, і щоб клієнту було комфортно", – наголосив Валерій Ноздрін.

Він підкреслив, що тільки за рахунок постійної цілеспрямованої роботи можна отримати довіру клієнтів, сформувати і зберегти позитивну репутацію, яка в подальшому буде сприяти залученню нових партнерів.

"Ми вважаємо своїм великим досягненням те, що незалежно від складності ситуацій, за два роки роботи компанії ми не відмовилися від жодного клієнта, і жодного не відправили до постачальника "останньої надії ", – зазначив Валерій Ноздрін.

Саме завдяки таким підходам в роботі "Енерго Збут Транс" сьогодні займає частку 7,3% в сегменті реалізації електроенергії за вільними цінами, а також входить до трійки лідерів ринку за обсягами постачання електроенергії непобутовим споживачам.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне