RU
Про новини компаній
15.11.2019, 12:48

ПУМБ випустив картку для українців в Польщі

ПУМБ випустив картку для українців в Польщі - Фото

ПУМБ запропонував безкоштовну альтернативу традиційному способу переказу коштів за кордон

З початку листопада ПУМБ відкриває розрахункові рахунки та картки у польських злотих. Про це повідомляють в прес-службі банку

Відкрити рахунок у польських злотих можна у всіх відділеннях банку. До рахунку видаються дві безкоштовні дебетові «всеКАРТИ»: неіменна та іменна або дві іменні. Банк пропонує на вибір картки обох міжнародних платіжних систем – MasterCard та Visa.

Як пояснили в ПУМБ, дві «всеКАРТИ», прикріплені до одного рахунку, можуть замінити традиційний спосіб переказу коштів за кордон.

Щороку до польських вишів вступає від 6 до 9 тисяч українських дітей. Загалом же в сусідній країні навчається понад 35 тисяч студентів з України. Комісії, які їхні батьки сплачували за перекази коштів на картки дітей, - величезні.

Відтепер батьки, чия дитина навчається в Польщі, можуть відкрити рахунок в злотих, одну картку залишити собі, іншу – віддати дитині. Батькам потрібно лише поповнювати в касі банку рахунок. Або один раз покласти на рахунок певну суму і встановити на картку дитини місячний ліміт на використання коштів. Придбати чи обміняти польські злоті на гривні можна в усіх касах ПУМБ.

"Поповнення «всеКАРТИ» безкоштовне, тому впевнений, українські сім’ї знайдуть кращий спосіб витратити гроші, аніж оплачувати комісії" - зазначив Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

За оплату карткою на території Польщі комісія відсутня. Зняття готівки з картки в банкоматах за кордоном обійдеться 1,5% + еквівалент 4USD. Знімати кошти зі «всеКАРТИ» можна також і в українських банкоматах – клієнт отримає суму в гривневому еквіваленті. Послуга безкоштовна в усіх банкоматах України.

У планах ПУМБ - надати клієнтам можливість поповнювати карту готівкою в Польщі. Таким чином украинці, які працюють в Польщі та часто переказують гроші в Україну, зможуть переказувати їх безкоштовно.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: ПУМБ
Популярне