RU
Про новини компаній
27.08.2020, 13:59

Повернення легенди. Що відомо про другу чергу ЖК Паркові Озера

Повернення легенди. Що відомо про другу чергу ЖК Паркові Озера - Фото
Паркові озера-2 - нова точка тяжіння району

ЖК Паркові Озера-2 орієнтовано на здоровий баланс громадського та особистого простору

Дорослим - лавочки, дітям - гойдалки. Ще років п'ять-сім тому назад уся концепція і благоустрій внутрішньо будинкового простору і території комплексу загалом зводилися до подібної тези. «Перегони» за кількістю житла за рахунок якості не досягли успіху: покупець повільно, але впевнено став змінювати свої вподобання на користь індивідуальних архітектурних рішень, просторих і безпечних дворів, функціональної та різноманітної інфраструктури.

Що таке комфортний житловий комплекс, українцям демонстрували в своїх проектах лише поодинокі забудовники. Вони намагалися підтвердити взаємозв'язок добробуту людей і якості житлового середовища. Ці компанії інвестували десятки мільйонів гривень в озеленення та ландшафтні проекти, розбиралися з правильним зонуванням простору, до найдрібніших деталей продумували квартирографії, облаштовували комерційні приміщення. Все для того, щоб створити цілісну екосистему, в якій гармонійно поєднується житлова і соціальна функції.

Паркові Озера -2 - автономний, самодостатній проект

Так свого часу зародився знаковий для Дніпровського району проект комплексної забудови від девелопера Інтергал-Буд - ЖК Паркові Озера, 1 хвилина пішки від парку "Перемога" та лише 3 хвилини їзди від метро "Дарниця". Комплекс вже побудований і зданий, у ньому проживають понад 3 тисячі родин, які високо оцінили старання забудовника.

Крім різнопланової квартирографії з ергономічними плануваннями і благоустрою внутрішнього дворового простору, забудовник створив усі умови, аби зібрати максимальний пул орендарів і власників соціальних, побутових і сервісних об'єктів. На території відкритий садок і школа, безліч кафе, ресторанів, супермаркет, різні магазини і бізнеси сфери послуг.

За кілька років виріс новий мікрорайон комплексної забудови, який не просто ідеально вписався в існуючий урбаністичний ландшафт, а й докорінно перетворив його.

Надихнувшись успіхом, компанія Інтергал-Буд вирішила дати продовження цій історії і починає будівництво ЖК Паркові Озера-2 на 700 квартир на сусідній ділянці. Мова йде не про бездумне копіювання власних "фішок", а про самобутній автономний житловий проект, який збереже назву і загальну концепцію, але стане новою точкою тяжіння району.

Парк "Перемога" розкинувся на 80 га

ЖК Паркові Озера-2 орієнтований на здоровий баланс громадського та особистого простору, а локація, де він будується, оптимальна для міського сценарію життя. Звідси рукою подати до метро, ​​лише кілька десятків метрів до величезного парку, поруч озеро, а в радіусі кількох кілометрів є школи, садочки, торговельні та розважальні об'єкти.

До того ж у новому комплексі буде створена своя інфраструктура повного циклу. Тому будь-які побоювання щодо "паразитування" на інфраструктурі першого ЖК Паркові Озера безпідставні. Це буде повністю автономний, самодостатній проект.

Якщо коротко, то життя в Паркових Озерах-2 - це коли всюди як вдома. Почнемо з того, що завдяки якісному середовищу і вигідному розташуванню, у мешканців усе необхідне буде під рукою. Магазини, аптеки, офісні приміщення, концептуальні лавки, кафетерії зі смачною випічкою, б'юті і сервісні послуги розмістяться на першому-другому поверхах кожного будинку.

Нові Паркові озера

Для власників автомобілів запроектували підземний паркінг на 296 машино-місць і місця для наземного паркінгу, а також подбали про зарядки для електрокарів. Маленькі жителі зможуть ходити в дитячий садок просто на території комплексу. До слова, Інтергал-Буд завжди ретельно підходить до питання відбору орендарів освітніх об'єктів, намагаючись запропонувати батькам максимально гнучкі умови і бажане співвідношення ціна/якість.

Внутрішній двір із зонами для відпочинку, активного заняття спортом, розваг, прогулянок та ігор дітей розміститься на експлуатованій покрівлі підземного паркінгу. Стараннями досвідчених дизайнерів на всій території створять справжній зелений еко-простір – будуть висаджені дорослі дерева, а також ландшафтні групи з кущів хвойних і листяних порід, квіткові клумби і газони.

А крокова доступність до парку "Перемога", який розкинувся на 80 га, дозволить влаштувати справжню променаду на природі, сімейний пікнік або ретріт в оточенні зелених сосен. Всесвітня організація охорони здоров'я довела, що люди, які живуть поруч із парком або лісом, менш схильні до депресії і щасливіші за тих, хто живе серед «кам'яних джунглів». Крім того, вони більш успішні в матеріальному і соціальному плані.

Найголовніше, що ніякого скупчення або перенаселення тут не передбачається. Поміркуйте самі, територія в 80 га безперешкодно дозволяє розміститися великій кількості людей, які вибирають парк "Перемога" для прогулянок.

Щодо нового проекту, то чітке дотримання будівельних норм знімає будь-які питання щодо перенаселення. За рахунок збалансованої квартирографії, обмеження кількості квартир на поверсі, правильному зонування внутрішньої території, розташуванню людських потоків на місці старої невикористаної промислової зони формується більш приватна, ергономічна атмосфера, сприятлива для здоров'я людини.

Квіткова інсталяція в парку «Перемога»

Комплекс не буде ізольованим та вирваним із міського контексту. Адже комфортне середовище не повинне закінчуватися за територією новобудови. Покупцеві важливо відчувати себе в безпеці, повертаючись ввечері додому, він не хоче мати проблем зі збоями у водопостачанні й відключеннями електроенергії та іншими витратами.

Однак, більша частина інженерних комунікацій, соціальної інфраструктури, міських зелених зон залишилися в первісному вигляді, якими їх штучно створили ще в 50-70-х роках минулого століття. Щоб втілити ідею гармонійного розвитку комфортного міського середовища, забудовникам доводиться брати менторство і самостійно вирішувати багато побутових і соціальних проблеми.

Загалом обсяг безвідплатних інвестицій компанії "Інтергал-Буд" у соціальну й інженерну інфраструктуру Києва за останні 5 років перевищив 360 млн грн.

За цей час задля задоволення міських потреб забудовник встиг реалізувати проекти модернізації і прокладання інженерних мереж водо-, тепло-, газопостачання в різних районах Києва, капітальний ремонт житлових будинків, які знаходяться поблизу забудов, а також виконання робіт із екологічного облаштування, на кшталт інвестицій у "парк Перемога ", реконструкції парку "Нивки", створення парку на 5 га ВДНХ, очищення та благоустрою набережної озера " Корольок " і озер в Гатному.

Парк «Перемога» у Дніпровському районі

Майже 70 млн вкладено в укладання і перекладку вуличної каналізації, 40 млн пішло на роботи над системами теплопостачання, понад 80 млн інвестували у монтаж зовнішніх електросистем.

Коли стартували перші Паркові Озера, Інтергал-Буд за власний кошт реконструював частину очисних споруд "Бортницької станції аерації".

А в рамках проекту нового комплексу забудовник візьме на себе роботи із ремонту дороги і зливової каналізації.

Все це формує цінність оточення, яке є одним із найважливіших критеріїв вибору житла в новобудові.

Бачимо, що ЖК Паркові Озера-2 відповідає всім критеріям житла, яке формує високий рівень щастя.

Це багатий ландшафт, близькість до природи і благ цивілізації, продумана і сповнена змістом інфраструктура, відсутність перенаселеності, високий рівень безпеки та екологічності житла, а найголовніше - суспільство однодумців, які вибирають комфортне середовище для життя.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне