RU
Про новини компаній
18.10.2019, 09:00

Поки Вінниця спить: «Автострада» асфальтує дороги уночі

Поки Вінниця спить: «Автострада» асфальтує дороги уночі - Фото

Для зручності водіїв на міжнародній трасі М12 дорожники почали виконувати ремонтні роботи у нічний час доби

Ремонт автошляхів уночі, причому капітальний, – це звична практика для європейських країн. Отримавши «зелене світло» на проведе капітального чи поточного ремонту дорожнього покриття, компанія в першу чергу думає, як виконати роботи без створення заторів і незручностей – для водіїв та пасажирів. В Україні з ремонтом доріг наступає справжнє армагеддон, рух на дорогах обмежують, а подекуди і зовсім перекривають. Затори, незручності, нерви водіїв і пасажирів – звичні явища на автошляхах під час ремонту. Та, як виявилося, не скрізь. Група Компаній «Автострада», яка проводить капітальний ремонт автошляху М12 за маршрутом «Стрий–Тернопіль –Кропивницький–Знам’янка», перейшла на нічний режим роботи, щоб мінімізувавши незручності для водіїв та пасажирів. 

Наразі працівники компанії готують дорогу «під ключ» за Гайсином. Траса завантажена транспортом, бо фактично сполучає схід і захід країни.  Тому дорожники вирішили максимально використати нічний час доби і погодні умови, щоб завершити роботи до холодів.

«Працюємо у дві зміни, по 10 годин кожна, одразу на двох ділянка за Гайсином (це 491–495 та 495–499 км). Щоб не створювати незручностей водіям, асфальтуємо уночі. І сьогодні будемо працювати, –  розповідає директор компанії Анатолій Вакар. – Наші дорожньо-будівельні машини обладнані системою освітлення, яка дозволяє виконувати роботи в нічний час. Крім цього, маємо освітлювальну установку з потужними прожекторами і гірлянду протяжністю 500 метрів з лампами. Усе це дозволяє виконувати роботи вчасно і якісно. Відремонтувати трасу на совість в інтересах компанії. Даємо гарантію на проведені роботи».

Для оперативності автострадівці спочатку виконали розширення проїжджої частини та усі  земляні роботи. Тепер стелять асфальт у дві зміни, аби завершити увесь об’єм робіт на даному відрізку дороги ще у поточному 2019 році. Термін експлуатації відремонтованих ділянок складатиме 5 років. 

Нагадаємо, міжнародна траса М12 «Стрий – Кропивницький–Знам’янка» входить до транспортного коридору «Go Highway», який має на меті поєднати польські порти на Балтійському морі із українськими в Одесі й Миколаєві. На ремонт цієї дороги сумарною протяжністю 185 км було виділено у 2019 році 2,3 млрд. грн і заплановано відремонтувати 72,6 км. У період з 2016 по 2018 рік було відновлено 92,6 км цієї автомагістралі. Ремонтні роботи продовжаться і у 2020 році. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне