RU
Про новини компаній
13.04.2020, 17:30

Під час карантину новими клієнтами Укргазбанку стали 15 тисяч українців

Під час карантину новими клієнтами Укргазбанку стали 15 тисяч українців - Фото

Сьогодні банк пропонує одні з найпривабливіших депозитних програм, а також чимало онлайн продуктів та послуг

Все більше українців обирають обслуговування в державному Укргазбанку, особливо під час карантину. Саме так і зробили 15 тисяч нових клієнтів, для яких надійність та безпека – головні критерії у виборі своєї банківської установи. Про це повідомили у банку.

Не дивно, що все більше українців обирають саме Укргазбанк своїм надійним фінансовим партнером. Адже сьогодні банк пропонує одні з найпривабливіших депозитних програм, а також чимало онлайн продуктів та послуг – як-от віртуальна картка, онлайн погашення кредитів, безкоштовна доставка карток додому. Тож, клієнтам Укргазбанку наразі зовсім не потрібно відвідувати банківські відділення, бо всі актуальні для них банківські продукти тепер доступні не виходячи з дому.

До речі, лише за тиждень від запуску банком нової віртуальної картки, її користувачами стало понад 5 тисяч українців. Нова віртуальна картка одразу доступна у мобільному додатку «ЕКОбанк онлайн» у трьох валютах – гривні, доларах США та євро. За бажанням клієнта вона може бути доставлена у пластиковому вигляді додому  абсолютно безкоштовною.

А найпопулярнішою наразі є «ЕКОкредитка» Укргазбанку – кредитна картка із чесним пільговим періодом та лімітом у 300 тисяч гривень. Замовити її можна також не виходячи з дому – у додатку «ЕКОбанк онлайн». Вже за кілька хвилин після замовлення картки надійде смс-повідомлення із підтвердженим кредитним лімітом.

«Ми добре розуміємо наскільки важлива фінансова підтримка українців у цей непростий для країни час. Нещодавно ми запровадили безкоштовні тарифи на зарахування коштів з валютних рахунків. Таким чином клієнти можуть переслати в Укргазбанк кошти з іншого банку, який наразі має деякі труднощі з готівковою валютою, а потім –  чи розмістити ці кошти у нас на депозиті, чи безкоштовно отримати свою валюту в касі банку – на розсуд клієнта. Своїм зарплатним клієнтам, які, можливо, мають затримки у виплатах заробітної плати працівникам через карантин, ми повністю скасували плату за обслуговування. І щодня таких ініціатив, а також кроків, які ми робимо назустріч клієнтам, у нас стає все більше. Бо ми розуміємо наших клієнтів. Постійно підтримуємо з ними зв'язок. Намагаємося бути максимально лояльними до їх потреб, бо тільки разом зможемо гідно подолати цей непростий період нашого життя», — зазначив голова правління Кирило Шевченко.

Нагадаємо, клієнтами Укргазбанку вже є понад 2,1 млн українців. Всі вони можуть користуватися послугами банку дистанційно – в мобільному додатку ЕКОбанк онлайн чи на сайті. Також до послуг клієнтів цілодобовий контакт-центр та чат-боти у месенджерах – Viber, telegram та facebook.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: