RU
Про новини компаній
20.05.2021, 10:00

Новий продукт: питна каша ТМ "Селянська", що не має аналогів на українському ринку

Новий продукт: питна каша ТМ "Селянська", що не має аналогів на українському ринку - Фото

Торгова марка "Селянська" слідкує за тенденціями ринку й адаптує свої продукти під сучасні реалії життя та потреби своїх споживачів

Вчені стверджують, що з 2018 року частка споживачів, які прагнуть купувати корисні та натуральні продукти, збільшилася на 8 % серед дорослого населення і на 14 % — серед покоління Z. Це свідчить про стрімке та неухильне зростання усвідомленого споживання їжі людством. Сучасні люди все менше готують вдома, економлячи свій час та надаючи перевагу доставці або використанню готових продуктів. Частка таких споживачів постійно зростає і на сьогодні становить 31 %. Тому компаніям важливо вчасно реагувати на тенденції розвитку мислення споживачів, які все більше піклуються про власне здоров’я, безпеку та правильне харчування.

Торгова марка "Селянська" слідкує за тенденціями ринку й адаптує свої продукти під сучасні реалії життя та потреби своїх споживачів і представляє свій інноваційний продукт — збалансовану питну молочну кашу. Раніше таке можна було лише уявити, але сучасні технології дозволили створити страву, яку не потрібно готувати, а можна споживати одразу з упаковки. Світ пришвидшує темпи свого розвитку, змушує приймати швидкі рішення в різних сферах життя, й тому залишає все менше часу на приготування улюбленого та корисного сніданку.  

Розробляючи продукт, технологи досягли успіху у створенні ідеального співвідношення молока та зерна — результат цієї роботи ми можемо спробувати вже зараз.

Чому саме питна молочна каша? 

"Компанія має досвід роботи із зерновими, тому вирішила поєднати користь зерна та молока і зробити абсолютно новий для ринку продукт", — зазначає Наталія Веремчук, керівник з маркетингу компанії "Люстдорф" (ТМ "Селянська"). Та це не єдина причина появи цього інноваційного продукту на ринку. Українці стали все більше слідкувати за своїм здоров’ям, тому зручний, сучасний і корисний продукт стає актуальним як ніколи. Крім того, питна молочна каша — це продукт нового покоління, який адаптовано під нові реалії сучасності.

Чому питна? Продукти, що споживаються в питному вигляді, засвоюються організмом людини значно легше. Дієтологи Світлана Фукс та Оксана Соломатіна підкреслюють користь молочної каші як їжі, де два корисних продукти якісно поєднуються в одній страві.      

Каша від ТМ "Селянська": 

  • повністю готова до споживання; 
  • легко засвоюється організмом; 
  • її зручно брати із собою; 
  • вона одночасно і натуральна, і смачна. 

Питна каша — це унікальний натуральний продукт: смачний, але при цьому в ньому немає  доданого цукру. Каша містить лише молоко та зерно (у її складі 90 % молока і 10 % зерна). Споживати кашу ТМ "Селянська" можуть і діти, починаючи з трьох років.  

Смачно та зручно з новою кашею 

Питні каші ТМ "Селянська" значно спрощують життя: вони не потребують приготування й повністю готові до споживання.

Кашу можна вживати на сніданок або як легку вечерю, перекусувати нею перед тренуваннями, у дорозі, в школі, університеті або офісі. Асептична упаковка ТМ "Селянська" дозволяє зберігатися каші 90 діб. 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне