RU
Про новини компаній
04.02.2020, 17:14

Новий етап еволюції маркетингового агентства DC

Новий етап еволюції маркетингового агентства DC - Фото

Міжнародне маркетингове агентство DC оновило неймінг, логотип, айдентику та слоган

Digital Chain — основа ДНК сильних брендів.

«Chain у назві агентства відображує органічно народжену суть того, ким ми є: наших сервісів та підходів, цінностей, до яких ми прийшли всередині та несемо в маси. Ми — команда. Поєднання знань, натхнення та підтримки, що заповнює прогалини і формує сильні, нерозривні зв’язки у ДНК брендів наших клієнтів. Digital Chain — це природний етап еволюції агентства. Щоб до нього прийти, необхідно було його пройти», підкреслила Ірина Курочкіна, засновник та керівний директор Digital Chain (DC).

Синтез досвіду трьох років роботи на міжнародному ринку і результатів усіх проєктів, що реалізувало агентство, знайшов відображення в оновленому слогані: We establish brands (Ми створюємо бренди).

Ключовим елементом оновленої айдентики став активний Liquid metal — символ гнучкості та сили, властивих Digital Chain. Колір Rich Black фірмового стилю відображує пристрасть агентства до пошуків суті й упевненість на шляху до підкорення нових горизонтів, а Stark White — безстрашність, абсолютну свободу дій і думок, відсутність хаосу в робочих процесах.

Ребрендинг Digital Chain (DC) — маніфест внутрішньої еволюції компанії. Найближчим часом агентство сфокусується на розширенні портфелю клієнтів як у нішевих, так і в мейнстрім-категоріях, створенні для них яскравих і ефективних STAND OUT кампаній і нових брендів, а також виході на нові ринки Азії, Африки, Скандинавії та Америки.

Про Digital Chain 

Digital Chain (DC) — міжнародне маркетингове агентство повного циклу з глибокою експертизою створення та просування торговельних марок на ринках СНД, Європи, Азії, Африки. 

Володарі титулів Effie Awards, Betting Awards, першого місця в Рейтингу креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів за версією МАМІ, а також міжнародних винагород та звання фіналістів у таких преміях як ADC, КМФР, SBC Awards, EGR Awards, GoldenDrum, Wow Done Awards, The Webby Awards тощо.

Основні послуги: аналітика, розробка стратегій різного рівня, креатив та продакшн, медіапросування, повний спектр діджитального performance-інструментарію, PR, BTL, власна партнерська програма. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Digital Chain
Популярне