RU
Про новини компаній
01.10.2020, 09:17

"НоваБудова" і "1+1" знають, як дозволити собі більше

"НоваБудова" і "1+1" знають, як дозволити собі більше - Фото

Телеведучі Юрій Горбунов і Катерина Осадча стали обличчями нової рекламної кампанії для "НоваБудова"

"НоваБудова" – інвестиційно-будівельна компанія, яка втілює в життя мрії українців про власні затишні квартири, будуючи житлові комплекси за європейськими стандартами. Поки триває будівництво проєктів: ЖК "Crystal Avenue" (Петропавлівська Борщагівка), ЖК "Щасливий PLATINUM" (Львів), ЖК "Щасливий" (Львів), стартувала рекламна кампанія "Дозволь собі більше". Її обличчями стали зіркова пара телеведучих Юрій Горбунов та Катя Осадча. Над ідеями та реалізацією проєкту працювали креативна команда "Студія 1+1" та маркетологи "НоваБудова".

Сьогодні соцмережі – це невід’ємна частина життя. Ми щодня гортаємо інстаграм-стрічку й бачимо щасливих людей у фантастичних місцях. Таке життя вабить, і нам теж хочеться пережити ці неймовірні моменти. Проте ми чомусь зупиняємось і не дозволяємо собі навіть захотіти.

Рекламна кампанія від "НоваБудова" "Дозволь собі більше" – це красивий маніфест про пробудження. Час кинути виклик самому собі, досягнути більшого та нарешті дозволити собі жити таким життя, про яке давно мрієш.

Що виберете саме Ви? Насолоджуватись ароматом арабіки чи вдовольнитися розчинною кавою? Летіти з комфортом годину чи труситися в потязі добу? Нарешті купити квартиру мрії чи й далі орендувати чуже житло? Ми знаємо відповідь – насолоджуватися тим життям, на яке Ви давно заслуговуєте! Якщо в Києві, то в ЖК "Crystal Avenue". Якщо у Львові, то в ЖК "Щасливий" або в ЖК "Щасливий PLATINUM".

І хто, як не Юрій Горбунов і Катерина Осадча – особистості, які зробили себе самі – можуть стати реальним прикладом цього бажаного інстаграм-життя? Вони є лідерами думок для сотень тисяч людей у соцмережах, їм довіряють, їх наслідують.

Креативна команда вирішила підняти завісу й показати щасливі моменти повсякдення зіркової пари в нових житлових комплексах. Показати, як красиве життя закоханих телеведучих гармоніює з головним меседжем "Дозволь собі більше".

На сьогодні компанія "НоваБудова" реалізує 5 житлових комплексів: ЖК "Щасливий" (Софіївська Борщагівка), ЖК "Щасливий" (Петропавлівська Борщагівка), ЖК "Crystal Avenue" (Петропавлівська Борщагівка), ЖК "Щасливий" (Львів), ЖК "Щасливий PLATINUM" (Львів). Кожен житловий комплекс має власну розвинену інфраструктуру, що робить проживання тут максимально комфортним. Проте це ще не межа: на території ЖК від "НоваБудова" зокрема з’явиться торговий центр, а також три супермаркети "Сільпо": у ЖК "Щасливий" (Софіївська Борщагівка), ЖК "Crystal Avenue" (Петропавлівська Борщагівка) та ЖК "Щасливий PLATINUM" (Львів) – загальною площею понад 10000 квадратних метрів.

А всього за 15 років наполегливої роботи забудовником зведено 36 багатоповерхових будинків і 2 дитячі садки. Це понад 240000 квадратних метрів житла, де щасливо живуть більш ніж 6500 родин!

Співпраця з "НоваБудова" вигідна для всіх покупців нерухомості незалежно від того, придбана квартира для комфортного життя чи для перепродажу задля отримання прибутку.

"НоваБудова" керується принципами надійного житла та вигідного інвестування. Забудовник дотримується задекларованих термінів, тож усі об’єкти компанії здаються вчасно. Житлові комплекси проєктуються в продуманих локаціях із власною інфраструктурою та мають необхідні дозвільні документи, що засвідчує стовідсоткову юридичну безпеку.

Усі покупці отримують вигідні індивідуальні умови для придбання житла. А для комерційних клієнтів компанія створює привабливе середовище для інвестиції коштів.

Тож реалізуйте мрії про красиве та щасливе життя разом із "НоваБудова"!

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне