UA
Про новини компаній
15.09.2020, 10:41

Нова реальність, нові виклики, нові платежі

Нова реальність, нові виклики, нові платежі - Фото

Visa об'єднає на одній платформі міжнародних і регіональних експертів індустрії

У середу, 30 вересня 2020 року, відбудеться міжнародний Visa Cashless Forum 2020 на тему «Нова реальність, нові виклики, нові платежі» ("New Normal, New Challenges, New Cashless").

Visa об'єднає на одній онлайн-платформі країни Східної і Південно-Східної Європи, Україну, Грузію та країни СНД, щоб обговорити виклики, можливості та нову цифрову парадигму епохи пост-COVID-19.

Visa Cashless Forum транслюватиметься онлайн в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Сербії та Україні.

Спікери Форуму – міжнародні та регіональні експерти в галузі цифрових технологій, відомі економісти, банкіри, представники фінансових інститутів і фінтеху, а також власники малого та середнього бізнесу, серед яких: Віра Платонова, старший віце президент та директор регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи (Україна); Чарльз Робертсон, головний економіст Renaissance Capital (Великобританія); Гліб Бурцев, директор з розвитку бізнесу, Пост Фінанс, ДК Нова Пошта; Олег Гороховський, співзасновник, Monobank (Україна); Володимир Джорджевич, регіональний менеджер  Visa у Південно-Східній Європі (Сербія); Крістіна Дорош, регіональна менеджерка Visa в Кавказькому регіоні (Грузія); Дмитро Єремеєв, екс генеральний директор, Richemont SA (СНД); Катерина Іванова, екс-директорка з персоналу в Європі, Chanel (СНД); Петр Крумханзл, Голова правління, ПриватБанк (Україна); Давид Мардашев, експерт з продажу товарів і послуг преміального сегменту (СНД); Асель Машанова, засновниця концепт-магазину LULU, клініки Metabody, Meta Business Project (Казахстан); Інес Роша, директорка програми «Фінансові продукти», Департамент фінансування та розвитку МСБ, ЄБРР (Великобританія); Рула Раїм, співзасновник, Froot.kz (Казахстан); Лада Самодумська, директор готелю «Балчуг Кемпінськи»; Срджан Станкович, керуючий директор у Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговині, Donesi.com (Сербія); Нона Сонгхулашвілі, засновниця Tamashobana (Грузія); Михайло Федоров, віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації (Україна); Френсіс Фукуяма, Olivier Nomellini Senior Fellow, Стенфордський університет (США); Паскаль Хяфіл, генеральний директор, Coty (Франція); Михайло Чернишов, фахівець по роботі з клієнтами, Dodo Pizza (Великобританія); Світлана Чирва,  регіональна менеджерка Visa в Україні, Білорусі та Молдові (Україна); Влад Яценко, співзасновник, Revolut (Великобританія) та інші.

Учасники Форуму обговорять, як адаптуватися до нової реальності і перетворити виклики пандемії на можливості для бізнесу, суспільства і країн; оцінять вплив змін у поведінці споживачів на стрімкий розвиток цифрових платіжних технологій, а також проаналізують, що є драйвером майбутніх інновацій.

 «Пандемія кардинально змінила всі сфери нашого життя, включаючи розвиток бізнесу. Так, наприклад, згідно з недавнім дослідженням, 83% малих і середніх бізнесів зазнали збитків внаслідок карантинних обмежень, при цьому третина компаній побоюються можливості банкрутства. Залишаються суттєвими і питання подальшої цифрової трансформації суспільства, а також доступності технологій», – зазначає Віра Платонова, старший віце президент і директор регіонального розвитку підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи. «Ми усвідомлюємо виклики «нової реальності» і адаптуємося до них. Але зараз настав час спільними зусиллями подумати над тим, як перетворити епоху пост-COVID-19 в еру нових можливостей і подальшого інтенсивного розвитку. На нашій платформі Visa Cashless Forum, створеної 5 років тому для просування платіжних технологій в регіоні, ми об'єднуємо міжнародних експертів, регуляторів, банкірів і підприємців для фахових дискусій та обміну досвідом. Впевнена, що цього року на нас очікує низка захоплюючих дискусій, у результаті яких ми отримаємо нові ідеї, концепції і плани щодо подальшого просування інновацій».

Програма Visa Cashless Forum 2020 включатиме в себе різноманітні інтерактивні формати, серед яких - панельні дискусії, відкриті інтерв'ю, дебати, колаби, кейс-презентації і опитування. Модераторами події виступатимуть як зовнішні експерти, так і топ-менеджери Visa з різних країн регіону.

Медіа-партнери Visa Cashless Forum 2020: 1news.az, Tut.by, Bm.ge, Kursiv.kz, Telegraf.rs, Liga.net.

Онлайн-реєстрація для участі у Форумі, а також детальна програма доступні на сайті Visa.

Про Visa Cashless Forum:

Visa Cashless Forum – це щорічна платформа, яка об'єднує експертів у галузі цифрових платежів і інновацій, представників фінансових установ, фінтеху, торгово-сервісних установ, постачальників платіжних послуг і регуляторів для обговорення сучасних тенденцій, викликів і ключових напрямів розвитку галузі.

Про компанію Visa:

Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒  об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежі по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки — скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції.  Більше інформації на сайтах: www.corporate.visa.com, www.visa.com.ua, www.facebook.com/VisaUA, www.visanewscissee.com

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне